загрузка...
Дивитись передачу Дача онлайн Дивитись передачу Дача онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дача

  • Оригінальна назва: Дача
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ICTV
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(11 голосів)


Як це заведено в житті, кількість людей, що віддають перевагу відпочинку, істотно відрізняється від кількості людей, що люблять роботу. З цим потрібно щось робити, адже саме досягнення бажаного результату можливо тільки в разі дійсно плідної і старанної роботи. Тепер цей процес стане більш простим і доступним, адже в ефірі з'явилася передача «Дача», яка ознайомить глядацьку аудиторію з величезною кількістю можливих варіантів. В онлайн режимі даний формат можна дивитися на нашому віртуальному ресурсі.
Всі люди чекають літа, адже саме цей період є дійсно яскравим і дуже цікавим. Увага громадськості привертає природа, адже саме вона дозволяє повноцінно розслабитися і дуже добре відпочити. Тільки власна дача налаштовує до дійсно чудового відпочинку.

Природно, що зіпсувати такий відпочинок може наявність потреби у здійсненні ремонту. Тепер дачники забудуть про дачні проблеми. Досвідчені фахівці, очолювані прорабом, роль якого дісталася Кузьмі Скрябіну, зроблять все можливе для того, щоб подарувати нове життєве дихання ділянці, розташованій за містом. Команда складається з дійсно професійних ремонтників, дизайнерів і садівників. Всі вони будуть показувати, і розповідати різні можливості і варіанти, що дозволяють зробити повне перетворення заміської садиби в героїв цього формату.

Завдяки їх спільним діям, кожна людина зможе насолодитися справжнім оазисом відпочинку. Цілий ряд оригінальних ідей зможе змінити існуюче уявлення про те, якою саме може бути улюблена дача. Досвід професіоналів дозволить досягти вражаючих результатів, що радують око, як самих власників цієї ділянки, так і телеглядачів, які всмоктують отримувану інформацію. Це дійсно пізнавальна і дуже цікава програма, яка розрахована на широкий спектр телеглядачів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...