загрузка...
Дивитись передачу Твій рахунок онлайн Дивитись передачу Твій рахунок онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Твій рахунок / Твой счет

  • Оригінальна назва: Твій рахунок
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ICTV
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


Сучасне життя просто неможливе без грошей, адже кожен день, куди б ми не пішли, нам потрібно за щось платити. Так уже влаштований наш світ, що ті люди, у яких немає грошей, виявляються на нижніх щаблях суспільного життя. Як бути, якщо їх постійно не вистачає? Про це розповість передача «Твій рахунок», акцент якої зроблено на найбільш важливих і потрібних людині напрямках. Дивитися цю програму в онлайн можна на нашому інтернет порталі.

Ми ходимо в магазин, банк або лікарню. Що ж ми там робимо? Звичайно ж, платимо. За продукти, за послуги та за всі ті блага, до яких вже встигла звикнути будь-яка людина. Даний телевізійний формат ознайомить широку аудиторію телеглядачів з настільки важливим питанням, як економія грошових коштів. Крім того, він опише деякі можливі методи заробітку.

У ході перегляду, широка аудиторія людей дізнається про небезпеку фінансових пірамід, про найбільш привабливі умои отримання кредиту та про боротьбу з колекторами. У скільки обходяться послуги безкоштовної медицини і жертвами якого обману нам доводиться ставати, приходячи в магазин? Таким чином, цей інформаційний проект дозволить убезпечити себе від багатьох пасток сучасності. Він навчить, як правильно ставати на захист своїх прав, де краще купувати продукти харчування та інші товари, а також як саме слід ставитися до хитрих юридичних формулювань.

Розповідь ведеться у цілком зрозумілій і захоплюючій формі, завдяки чому вся надана інформація дуже швидко засвоюється телеглядачами, які успішно переносять все почуте на практику. Такі проекти сприяють всебічному розвитку людини, яка стикається з різними проблемами повсякденності, зумовленими вічним браком грошових коштів і плануванням сімейного бюджету. Навіщо платити більше в тих випадках, коли є прекрасна можливість заощадити і, при цьому, отримати товар ще більш високої якості. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...