загрузка...
Дивитись шоу Вдягни мене, якщо зможеш онлайн Дивитись шоу Вдягни мене, якщо зможеш онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вдягни мене, якщо зможеш

  • Оригінальна назва: Вдягни мене, якщо зможеш
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Яніна Соколова
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: К1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Кожне нове романтичне шоу дозволяє глядацькій аудиторії зануритися в дійсно прекрасний світ, в якому панують справжні людські почуття, які роблять людей дійсно життєрадісними і цілеспрямованими. Шоу «вдягнена мене, якщозможеш» є дійсно прекрасний телевізійний проект, який неодмінно оцінять сучасні модники і модниці. У програмі доведеться взяти участь трійці відмінних хлопців, які вирішили завоювати серця представниць прекрасної половини цього світу. В онлайн режимі дану телевізійну програму можна дивитися на нашому віртуальному ресурсі.

Всі учасники цього змагання зроблять все можливе для того, щоб прекрасна дівчина погодилася на побачення. Хоча, кінцевий результат стане можливим тільки після того, як ці люди докладуть дійсно серйозні зусилля. Дівчина зможе віддати свою перевагу тільки одному з них, що зумів підібрати для цього найкраще вбрання і провівши дійсно романтичну вечерю.

У розпорядженні кожного претендента є сума, що дорівнює двом тисячам гривень. Вся ситуація ускладнюється тим, що кмітливість перевіряється протягом всього лише тридцяти хвилин. Дуже складно, протягом цього тимчасового періоду збагнути, як саме слід привернути увагу прекрасної дами. Головне, що сама ведуча даного проекту вважає, що телеглядачі отримають просто неймовірне враження від того, наскільки цікавим є даний процес.

Складно навіть подумати, на що саме здатні хлопці тільки заради того, щоб викликати щирі емоції з боку прекрасної дівчини. Чи залишилися справжні принци? Наскільки кмітливими є сучасні хлопці? Всі відповіді будуть отримані в кінці кожного нового епізоду, адже тільки практика дозволить повноцінно переконатися в тому, що заради досягнення своїх щирих цілей багато людей готові на самі екстремальні дії.

Коментарі відвідувачів

загрузка...