загрузка...
Більше в даній категорії: « Вдягни мене, якщо зможеш На ножах »
Дивитись шоу Надбання республіки онлайн Дивитись шоу Надбання республіки онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Надбання республіки / Достояние Республики

  • Оригінальна назва: Достояние Республики
  • Рік: 2009-2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Юрій Ніколаєв та Дмитро Шепелєв
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


У 2009 році творча група ТОВ «Червоний квадрат» на замовлення російського телевізійного «Першого каналу» приступила до зйомок нового проекту, який задумався режисером Андрієм Сичовим в жанрі музичної розважальної програми. Прем'єра нового проекту, який отримав назву «Надбання республіки», відбувся 6 вересня 2009 року на цьому ж самому каналі.

З цього часу, дана неординарна програма виходить на екрани телевізорів з періодичністю двічі на місяць. За весь цей час було випущено два сезони програми, кожна тривалістю в 100 хвилин.

Спочатку вона виходила по неділях. Але потім керівництво «Першого каналу» вирішило поміняти графік виходу проекту, і він став радувати численну аудиторію телеглядачів по п'ятницях. На підмостках передачі звучать найрізноманітніші за жанром та манерою виконання пісні, як російські, так і більш ранні - радянські.

Вести цю передачу доручено популярним російським телевізійним ведучим Юрію Ніколаєву і Дмитру Шепелєву. Посильну допомогу їм у цій нелегкій праці надає Сергій Жилін. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете передачу «Надбання республіки» дивитися онлайн.
Цікаво, що кожен новий випуск програми починається традиційно. Ведучі передачі разом виконують пісню Едуарда Хиля «Ходить пісенька по колу». Кожен новий випуск передачі присвячений якомусь окремому десятирічному періоду, які починаються відраховуватися з 30-х років минулого століття. Або ж окремо взятому пісенного жанру.

Наприклад, пісні воєнних років, міські романси або тому подібні. Після того, як пісня виконана, за її обговорення приймається авторитетне журі, яке, для додання об'єктивності процесу, ділиться на молоде і зріле крило. А саме журі представлено широким колом професій. Тут і журналісти, і музиканти, і телевізійні ведучі. Після того, як обговорення закінчено, на великому екрані з'являються результати, які показала дана пісня. Потім дані результати порівнюються з кількістю голосів, які набрала попередня пісня. Після закінчення кожного випуску відбираються три самі результативні пісні, які потім виходять у фінал.

Коментарі відвідувачів

загрузка...