загрузка...
Дивитись шоу На ножах онлайн Дивитись шоу На ножах онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

На ножах

  • Оригінальна назва: На ножах
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Арам Мнацаканов
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Творчий колектив популярного українського телевізійного каналу «1+1», в професіоналізмі якого ніхто вже давно не сумнівається, вирішив порадувати своїх шанувальників новим телевізійним проектом. У самий найближчий час на екрани вийде нове кулінарне шоу «На ножах». Якщо ви є захопленим шанувальником кулінарної тематики і, крім того, можете довгий час з інтересом спостерігати за психологічними трагедіями, що розігруються на екрані, можете дивитися це нове шоу в стінах нашого гостинного і затишного онлайн кінозалу.

Сама програма не є новою - вона просто адаптована під українську життя версія популярної американської передачі «Kitchen Nightmares», назву якої можна перекласти на українську мову як «кухонні кошмари», вперше вийшла в медіапростір ще в 2007 році. Тоді кулінарним експертом і ведучим програми виступав знаменитий американський кухонний чарівник Гордон Рамзі, який просто наводив жах на своїх підопічних неординарною манерою своєї поведінки.

В українській версії роль ведучого і шеф-кухаря доведеться приміряти на себе відомому ресторатору Араму Мнацакановому, якого теж не назвеш ангелом во плоті. На сьогоднішній день проводиться кастинг учасників програми. Нагадаємо, що за форматом шоу, для участі в ньому буде відібрано 12 ресторанів, справи в яких знаходяться в самому жалюгідному стані. Тобто кулінарний заклад знаходиться в явному занепаді, бізнес абсолютно нерентабельний, відвідуваність ресторану падає, а виходу зі сформованої ситуації ніхто знайти не може.

Тепер вихованцям Мнацаканова доведеться на конкретному прикладі показати, на що вони здатні. Всього тиждень дається їм на те, щоб розібратися у непростій ситуації, придумати вихід з неї, змінити інтер'єр і меню. Словом, зі збиткового підприємства, яке раніше було схоже на валізу без ручки, вивести ресторан в лідери за якістю надання послуг та рентабельності.

Коментарі відвідувачів

загрузка...