загрузка...
Більше в даній категорії: « На ножах Пікнік »
Дивитись шоу Давай, до Побачення ;)  онлайн Дивитись шоу Давай, до Побачення ;) онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Давай, до Побачення ;)

  • Оригінальна назва: Давай, до Побачення ;)
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Андрій Доманський
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Христина Шкабар (1+1)
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(3 голосів)


Багато закордонних адаптації сучасних телевізійних проектів успішно приживаються на екранах вітчизняного телебачення. На це існує цілий ряд причин, тому все частіше можна зустріти програми, які вже встигли зарекомендувати себе виключно з позитивного боку. Не стало винятком і шоу «Давай, до побачення», яке прийшло до нас із закордону. Тепер кожен бажаючий може насолодитися цим розважальним проектом. Завдання спрощується ще й тим, що дивитися його в онлайн дозволяє наша мережева сторінка.

Це гра, в першу чергу, для молоді, адже саме її представники постійно стикаються з питаннями вибору другої половинки. Знайти вірного супутника життя дуже непросто, але завдяки сучасному телебаченню з цим завданням можна впоратися за лічені хвилини. Гра запрошує до участі тридцять одну людину. Цікаво, що мова йде про тридцять незаміжніх дам і всього одного хлопця. Перше слово дістається прекрасній статі.

Всі вони отримують можливість дати оцінку всьому побаченому і почутому про цього хлопця. В результаті, настає мить голосування, в якому потрібно дати одну з двох коротких відповідей. Як і годиться це може бути підтвердження або коротка відмова. Завдяки цьому голосуванню вони демонструють свій настрій щодо продовження знайомства. Але головний вибір залишається безпосередньо за чоловіком, адже він зможе вибрати собі саме ту дівчину, яку вважатиме найпривабливішою, найрозумнішою і чарівною.

Вже під час наступної гри телеглядачам стане відомо, як саме протікало побачення, і настільки правильним і вірним було перше отримане враження. Варто повірити, що дуже цікаво спостерігати за щирою радістю чи гірким розчаруванням, тому що далеко не завжди першого погляду і поверхневих даних досить для того, щоб зробити по-справжньому вірний і обдуманий вибір. Але, як то кажуть, якщо не йти на ризик, то можна залишитися без шампанського.

Коментарі відвідувачів

загрузка...