загрузка...
Дивитись передачу Пікнік онлайн Дивитись передачу Пікнік онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пікнік

  • Оригінальна назва: Пікнік
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Анастасія Касілова
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Новий канал
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Всі ми любимо пікніки. Саме вони дають нам можливість прекрасно провести час, закликають до відвертої розмови і просто чудовому відпочинку. Ось тільки передача «Пікнік» є трохи іншим проявом всім відомого поняття. Мова йде про дуже цікавий і неймовірно захоплюючий телевізійний формат, в якому зібрано величезну кількість корисних відомостей і захоплюючих даних, що стосуються представників сучасного світу шоу-бізнесу. В онлайн режимі даний формат можна дивитися на нашому електронному порталі.

Тепер відверта бесіда з представниками зоряного світу стала більш доступною і простою. Насолодитися сімейними рецептами і забавними життєвими випадками дозволить цей пізнавальний телевізійний формат. Мова йде про дружні посиденьки, участь в яких візьмуть багато популярних і знаменитих особистостей. Кожен представник глядацької аудиторії може стати учасником цієї події, відвідувачами якої стануть люди, що представляють настільки захоплюючий світ телевізійного екрану.

У Анастасії Касілової є цілий ряд цікавих новин, здатних порадувати велику кількість людей. Тепер, щотижня, люди будуть знайомитися з тим, як Жанні Бадоєвій вдається справлятися з приготуванням різних блюд, Сніжані Єгоровій псувати дорогі вбрання, а Руслані "запалювати" до такої міри, що заміський будинок опиняється на межі повного знищення. Програма дозволить дійсно весело провести час, відпочити від повсякденності і приготувати прекрасне блюдо, що складається з цілого ряду достовірних фактів. Це гра, і проста розмова, яка несе в маси максимально можливу кількість гострих історій, які цікавлять публіку і змушують червоніти самих зірок. Хоча тепер вони обертаючись назад, дивляться на все, що відбулося з дещо іншої сторони. Ведуча постарається зробити цей пікнік дійсно незабутнім.

Коментарі відвідувачів

загрузка...