загрузка...
Дивитись передачу Весілля буде по-моєму онлайн Дивитись передачу Весілля буде по-моєму онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Весілля буде по-моєму / Свадьба будет по-моему

  • Оригінальна назва: Весілля буде по-моєму
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: Костянтин Міхно, Олексій Кругліков
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Новий канал
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Настає такий момент, коли виникає непереборне бажання пов'язати себе узами шлюбу з коханою людиною, таким рідним і близьким, що саме з ним хочеться прожити все подальше життя. Шоу «Весілля буде по-моєму», як оповідає сама назва, веде свою розповідь саме про ці миті, такі бажані і неймовірно доленосні. В онлайн дану програму можна дивитися на нашій сторінці браузера.

По суті, цей проект є адаптацією одного з голландських проектів, що встигли набути неймовірно значиму популярність. Ведучий не буде займатися плануванням і організацією весілля.

Він не збирається балувати жениха і наречену. Навіщо цій людині потрібно вислуховувати величезну кількість суперечок і конфліктів. Висота торта не має такого значення, яке йому надають багато людей. Закоханим належить самостійно зайнятися повним плануванням своєї святкової церемонії. От тільки мова йде не про один, а зразу про два святкування. Кожен закоханий буде розробляти сценарій, який буде ховатися в таємниці від другої половинки. Обов'язковий акцент, при цьому, буде зроблений на трьох основних елементах. Мова йде про вбрання, транспорт та місці, в якому буде проводитися захід. Питання полягає в тому, чий саме план буде приведений в дію.

Дізнатися про це вдасться лише в самий останній момент, коли настане мить весілля, така бажана і довгождана. Ведучому належить виступити з пропозицією, що полягає у випадковому виборі. Це трикратний жереб, який вирішить всю долю свята. Тільки випадок допоможе визначити суть ключових епізодів даного свята. Виходить своєрідний мікс, який може приємно вразити всю глядацьку аудиторію. Варіанти різноманітні, а їх поєднання вражає своєю неординарністю і непередбачуваністю. Що ж одягне наречена? Чи буде це плаття, або ж гумовий костюм. А на чому поїдуть закохані? Мотоцикл або шикарний автомобіль?

Коментарі відвідувачів

загрузка...