загрузка...
Дивитись шоу ШоуМастГоуОн онлайн Дивитись шоу ШоуМастГоуОн онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

ШоуМастГоуОн

  • Оригінальна назва: ШоуМастГоуОн
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Діма Коляденко, Надія Мейхер, Тимур Родрігез, Олександр Кривошапко, Настя Задорожна, Нікіта Пресняков, Ірма Вітовська, Надія Дорофеєва
  • Режисер: Олег Боднарчук
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Вікторія Вишнякова
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(5 голосів)


Олександру Кривошапко вже вдалося вразити широку аудиторію телеглядачів під час свого вельми вдалого дебюту в якості телеведучаого одного з сучасних екранних форматів. І ось тепер, окрилений успіхом цей енергійний хлопець знову радує своїх шанувальників, адже в ефір вийшла передача «ШоуМастГоуОн». У ній є місце для численних несподіванок і веселих моментів, пов'язаних із самим змістом і суттю даного формату. В онлайн режимі його найкраще дивитися на нашій віртуальній сторінці.

Спочатку з'явився іспанський формат, адаптація якого дійшла і до вітчизняного телеглядача. Сюжет програми досить непростий, а задумка гідна права на життя. Вісімка артистів, а саме чотири чоловіки і чотири жінки, зіткнуться в своєрідному змаганні. Всі вони повинні будуть перевтілитися в різних співаків та співачок, які представляють не лише різні жанри, але й різні епохи. Таким чином, перед телеглядачами розгорнеться справжнє шоу, яке виробляє виключно позитивне враження.

Оцінкою учасників займаються представники журі. В якості характерної особливості даного проекту слід зазначити постійний природний відбір. Людина з мінімальною кількістю балів покидає формат, а ось переможцю кожного ефіру вдасться стати володарем грошового призу. Достатньо лише ознайомитися зі змістом, як стане ясно, наскільки веселим і яскравим є цей формат, насичений подіями і захоплюючими епізодами. Головні дійові особи приємно порадують своєю винахідливістю. Їхні таланти постануть у новому образі. Кому ж вдасться продемонструвати максимально можливий результат? Що варто зробити для досягнення успіху? Неможливо передбачити, хто саме вийде на сцену в наступному випуску.

Коментарі відвідувачів

загрузка...