загрузка...
Дивитись онлайн шоу Холостяк 3 сезон Дивитись онлайн шоу Холостяк 3 сезон


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Холостяк 3 сезон

  • Оригінальна назва: Холостяк 3 сезон
  • Рік: 2013
  • Країна: Україна
  • Актори: пластичний хірург Андрій Іскорнев
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(8 голосів)


Кожен пошук може бути успішним, якщо він здійснюється з усією можливою силою пристрасті і зусиль. Ось і працівники каналу, які випускають в ефір шоу «Холостяк» третій сезон, доклали чималу кількість зусиль для того, щоб знайти дійсно гідного кандидата, відповідного всім встановленим нормам і планкам. А адже, після перших двох випусків, знайти настільки видатного персонажа, було зовсім не легко. Новий випуск улюбленого проекту можна дивитися засобами онлайн безпосередньо на нашій віртуальній сторінці.


Багато некомпетентних виданнів зробили задачу пошуку головного героя досить складною і, практично нездійсненною. Але результат, як можна буде переконатися під час перегляду, дійсно виправдовує прикладені зусилля. Два з половиною десятки прекрасних дівчат, що мають видатну красу і неабиякі таланти. Всі вони хочуть лише одного - знайти собі гідного супутника життя.

Не обійдеться тут і без сміху, адже далеко не завжди з першого погляду можна розгледіти свою половинку. Але, головне, що сам сюжет програми, продуманий до дійсно найдрібніших подробиць, адже йдеться про благополуччя і подальше процвітання людей, що випробовують один до одного щирі почуття. По ходу розвитку сюжету можна буде побачити чималу кількість дійсно хвилюючих епізодів, які змушують вибирати фаворитів і упереджено ставитися до людей, які явно не досягають ту планку, яку встановили попередні випуски.

Як би там не було, продовження не може бути гірше своїх попередників, тому слід очікувати по-справжньому цікавий і захоплюючий проект, в якому знайдеться місце, як для емоцій, так і для дурниць. Чоловік розривається між красунями, ось тільки всім відома життєва практика показує, що обкладинка може приховувати далеко не найкращий зміст.

Коментарі відвідувачів

загрузка...