загрузка...

Рецензія на Легенда №17

( Голосів ) 


Рецензія на Легенда №17
Легенда №17


У першу чергу хотілося б відзначити, що наші навчилися робити хороше кіно. І дійсно, коли задаєшся питанням про якісні вітчизняні фільми, зазвичай в голову приходить тільки радянське. Тепер - сучасне теж.

Відмінно зроблені костюми, чудово підібрані актори. Олег Євгенович Меньшиков настільки справжній в ролі Анатолія Тарасова, що абсолютно не важлива відсутність зовнішньої схожості. Він зумів цей Тарасівський стрижень передати, характер, а воно дорогого коштує.

Данило Козловський - воістину золотий хлопчик, і мова навіть не про те, як він зовні схожий на Харламова (хоча це, безумовно, плюс), головне - гра, і (дуже шкода, що таке доводиться хвалити, але в російському сучасному кінематографі це дійсно рідкість) не перегравав, емоції точні, чіткі, все як потрібно.

За таку дивну Бегонію особливе спасибі, просто прекрасний персонаж, який вносив багато позитивних емоцій в картину.

Тепер про фільм в цілому. Це шикарно знятий російський фільм. У ньому добре все - і зйомка, і актори, і герої, і атмосфера. Те, що повинно бути в кіно - красива картинка і сенс, у кожній дії, в кожній фразі. Микола Лебедєв - приголомшливий режисер. Потрібен справді талант, щоб зняти таке кіно, щоб точно передати і становлення Валерія Харламова, і методи Анатолія Володимировича Тарасова, і так успішно вплести любовну лінію, що вона не здається зайвою і в той же час не витісняє основний сюжет.

Але найголовніше - і фільм дійсно про це в першу або майже в першу чергу - розкриття відносин учень-учитель, ця вірність справжня, яка червоною ниткою через весь фільм проходить. Це дійсно здорово.

Сама величезна дурість, яка може трапитися з глядачем при перегляді цього художнього фільму - причіпки до хронології і вказівки на «НЕ біографічність». Передивіться кіно, воно не про це.

Рецензії користувачів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...