загрузка...
Дивитись серіал Кровинушка онлайн Дивитись серіал Кровинушка онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #1 марічка 12.06.2012, 16:14
:-) :D :lol: :-)гарне кіно
Цитата
 

Кровинушка

  • Оригінальна назва: Кровинушка
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Марина Маняхіна, Станіслав Ніколаєв, Олена Лагута, Діана Максимова, Дмитро Варшавський, Аристарх Ліванов, Анатолій Зав'ялов, Тетяна Борисова, Юрій Сазонов, Іван Непомнящий
  • Режисер: Іван Агапов , Ольга Грекова
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Юрій Бєлєнький, Артур Хабаров
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(13 голосів)


Жодна добра справа не повинна залишитися непоміченою, адже ті люди, які дарують оточуючим добро і щастя, обов'язково повинні жити в благополуччі і сімейному спокої. Як показує серіал «Кровинушка», далеко не завжди все буває безхмарно і спокійно. Адже не випадково було придумано прислів'я про шевця, у якого у самого не було взуття. Саме так і сталося з цією чудовою сім'єю, в житті якої все виявилося не настільки благополучно, як цього хотілося б. Цей серіал можна дивитися на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Події розвиваються на просторах маленького приморського містечка, в якому здійснює свою діяльність не зовсім звичайна клініка, під назвою «Надія». Варто зазначити, що ця назва справді відповідає внутрішньому змісту цього цікавого закладу.

Люди, які звертаються до нього за послугами, шукають в цій клініці свій останній шанс і щиро вірять в те, що досвідчені фахівці все-таки зможуть допомогти в настільки непростій ситуації. Свою допомогу тут пропонує подружня пара, а саме чоловік Сергій і дружина Ольга. Завдяки їхній допомозі багато жінок все-таки змогли завагітніти, адже подружжя займається лікуванням недуг, пов'язаних з порушеннями діяльності репродуктивної системи і багатьох дитячих патологій.

Ось вже дійсно, де відбуваються справжні чудеса, завдяки яким жінки все-таки стають матерями. Ось тільки доля любить різного роду іронію. Не обійшла вона стороною і цю сім'ю. Їм самим не випаде насолодитися щастям народження своєї рідної і такої бажаної дитини, своєї єдиної і ненаглядної кровиночки.

Не дивлячись на це, кожен з них не втрачає віри в те, що все благополучно вирішиться і їх життя все-таки знайде той головний зміст, про який кожен з них мріє щиро і по-справжньому, всім серцем і душею. Не дивлячись на всю трагічність ситуації, їх завжди супроводжує надія.

Коментарі відвідувачів

загрузка...