загрузка...
Восьмидесятые / Вісімдесяті Восьмидесятые / Вісімдесяті


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Восьмидесятые / Вісімдесяті

  • Оригінальна назва: Восьмидесятые
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Якін, Наталія Земцова, Олександр Половців, Марія Аронова, Леонід Громов, Дмитро Білоцерковський, Юлія Стадник, Саша Новицький, Роман Фомін, Ірина Чіпіженко
  • Режисер: Федір Стуков
  • Сценарист: Олексій Поляков, Максим Паршин, В'ячеслав Муругов
  • Продюсер: В'ячеслав Муругов, Антон Зайцев, Марія Смирнова
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(24 голосів)


Новий комедійний серіал «Вісімдесяті» поверне глядачів на чверть століття назад, коли тільки недавно почалася горбачовська перебудова, а до розвалу Радянського Союзу залишалося ще цілих п'ять років. Ті, хто пам'ятає ті часи, із задоволенням побачать знайомі сцени з того життя, та й молодому поколінню буде корисно подивитися на те, як жили люди тоді. А побачити серіал «Вісімдесяті» глядачі зможуть на нашому сайті, де він доступний для онлайн перегляду. Почати дивитися його можна в будь-який зручний час, навіть прямо зараз. Серіал «Вісімдесяті» вийшов зовсім недавно, так що в міру виходу нових серій вони будуть з'являтися і в нашому онлайн кінозалі.

Цей веселий комедійний фільм перенесе глядачів у 1986 рік. Як раз в цей рік головному герою виповнюється 18 років, і він вступає в доросле життя. Хлопець він веселий і безтурботний, і постійно потрапляє в найрізноманітніші смішні ситуації, які доставлять глядачам чимало задоволення.

Творці фільму прекрасно відтворили атмосферу того часу, коли на телебаченні було всього навсього три канали, багато продуктів не можна було купити в магазині, а потрібно було «діставати» через знайомих, що працюють в торгівлі. У Москві з цим справи йшли трохи краще, ніж у провінції, і сюди за продуктами приїжджали численні «гості столиці».

Те ж саме стосується й одягу і предметів побуту. Сучасній людині досить важко собі уявити магазин, в якому є всього пара десятків найменувань товарів, які ніхто не купує, бо вони поганої якості. А щоб купити що-небудь якісніше, знову потрібно звертатися до тих, хто може все це «дістати».

У фільмі задіяний прекрасний акторський склад. Тут знімалися як молоді, так і досвідчені і знамениті актори. Серед них Олександр Якін («Щасливі разом»), Олександр Головін («Кадети»), Олександр Половців («Вулиці розбитих ліхтарів»). А такі зірки екрану, як Михайло Єфремов і Марія Аронова в представлені, думаю, не потребують.

Коментарі відвідувачів

загрузка...