загрузка...
Дивитись Побег 2 сезон онлайн Дивитись Побег 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Bettie 03.08.2018, 19:36
My brother suggеsted I may like this weeb site.
He used to Ƅe entirеly rіght. Thiѕ put upp truly maԁe
my day. You cann't belkieνe juѕt hߋw a lot time I had spent for this info!

Thank you!

my weƄlⲟg; pocket
knives goοd quality: https://cami1881.kinja.com/skarpe-knive-fra-japan-1824257437
Цитата
 
 
0 #1 Александр 09.05.2012, 14:52
Когда выйдет 5 серия
Цитата
 

Побег 2 / Втеча 2

  • Оригінальна назва: Побег 2
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Юрій Чурсін, Володимир Єпіфанцев, Сергій Угрюмов, Азіз Бейшеналієв
  • Режисер: Зіновій Ройзман, В'ячеслав Нікіфоров
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: бойовик, кримінал
Проголосувати
(18 голосів)


Прем'єра першої частини телесеріалу відбулася на Першому російському каналі 20 вересня 2010 року. Стрічка являє собою російський рімейк на відомий і успішний американський телевізійний серіал «Prison Break».

Жанром картини, можна безпомилково назвати кримінальний бойовик. Згідно з сюжетом серіалу, молодий і успішний інженер однієї з провідних столичних будівельних компаній Олексій Чернов, роль якого грає актор Юрій Чурсін, несподівано вирішується на необачний і незрозумілий вчинок. Він намагається пограбувати банк. Таке враження, що він спеціально погано підготувався, і бажав бути заарештованим. Після обвинувального вироку Олексія садять в одну з в'язниць Підмосков'я.

У цій в'язниці вже деякий час утримується під вартою його рідний брат Кирило Вікторович Панін (актор Володимир Єпіфанцев), якого звинуватили у вбивстві Міністра фінансів Російської Федерації. Заради такої гучного справи, Державна Дума Росії пішла на безпрецедентний крок - скасувала мораторій на смертну кару, яка вже чекає Кирила. Олексій знає, що брата несправедливо засудили і клянеться зробити все, щоб влаштувати йому втечу. Для цього він і пробирається до в'язниці.

Згідно з його планом, втеча повинна відбутися через будівлю тюремної лікарні. Тому Чернов заздалегідь запасся липовими документами про свій цукровий діабет і має необхідність щоденного відвідування лазарету. Однак тюремний доктор Надія Соболєва, яку грає Дана Агишева, ставить під сумнів вірність діагнозу. Для отримання «правильних» аналізів Олексію треба негайно симулювати зростання рівня цукру в крові, що можна зробити тільки за допомогою препарату гетропін. Олексій змушений просити тюремного авторитету Цигана про допомогу ...

Якщо вам до душі кримінальні бойовики з гострим сюжетом і тюремними розбірками, можете стрічку «Втеча» дивитися онлайн на нашому сайті.

Коментарі відвідувачів

загрузка...