загрузка...
Дивитись Кулагін та партнери онлайн Дивитись Кулагін та партнери онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Кулагин и партнеры / Кулагін та партнери

  • Оригінальна назва: Кулагин и партнеры
  • Рік: 2005-2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Леонід Кулагін , Євгенія Гусєва , Олександр Кулямін , Денис Яковлєв , Ніка Ганич , Ольга Мотіна (Супонева) , Борис Тенін (II) , Ольга Хохлова , Руслана Дороніна , Дмитро Мазуров , Наталя Самсонова , Олександр Баринов , Олександр Боєв , Сергій Буртяк , Федір Гірусов , Роман Гредін
  • Режисер: Олександр Грабар , Олексій Ілюхін , Григорій Любомиров , Олексій Мізгирьов , Ігор Холодков , Іван Щоголєв , Мічіслав Юзівський
  • Сценарист: Андрій Максимов , Юлія Власова , Анатолій Головков , Юрій Солодов , Олександр Миронов (III) , Наталія Шімборецкая , Вахтанг Лашаурі , Ася Гусєва , Дарья Булатникова , Світлана Гіршон
  • Продюсер: Игорь Зотов
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(5 голосів)


Цей проект являє собою щось середнє між ігровим художнім фільмом і реаліті-шоу з детективним ухилом. Дивитися це не зовсім звичайне дійство, яке налічує чималу кількість серій, ви зможете на нашому сайті. Тут є віртуальний кінозал, де серіал «Кулагін та партнери» доступний для перегляду онлайн. Таким чином, глядач зможе вибрати для перегляду будь-яку серію, і звичайно, будь-який зручний для нього час. На відміну від телевізійного формату, будь-яка з наявних серій доступна в будь-який момент часу. І нарешті, при перегляді вас не буде відволікати реклама.

Глядачі люблять детективи. Завжди цікаво спостерігати за тим, як розвивається сюжет, в якому є зловмисник, його жертва і ті, хто в кінцевому підсумку розкриє задуми злочинця, і він понесе заслужене покарання за свої злодіяння.

А ролі тих, хто займається розслідуванням, тут грають не ті, кому це належить за службовим обов'язком, а співробітники адвокатської контори «Кулагін та партнери», які поряд зі своїми прямими обов'язками займаються розшуковою роботою. Однак у них явно є до цього здібності, так що злочинці будуть викриті і покарані.

Кожна справа, яку належить розслідувати адвокатам, являє собою випадок, що відбувся в життя. І творці серіалу просто відтворюють обставини справ за допомогою професійних акторів і режисури. Що характерно, в серіалі актори грають як би самих себе. Власник адвокатської контори Кулагін - це відомий радянський і російський актор Леонід Миколайович Кулагін, та й інші члени його команди грають у фільмі самих себе.

Кожний випуск цього репліті-шоу представляє собою розслідування кожної справи, а справ таких у співробітників адвокатської контори «Кулагін та партнери» дуже багато. Багато хто знає їх здатність розплутувати найскладніші справи, і тому вони ніколи не сидять без діла.

Коментарі відвідувачів

загрузка...