загрузка...
Дивитись Команда Че онлайн Дивитись Команда Че онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Команда Че

  • Оригінальна назва: Команда Че
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Мартіньш Вілсонс , Олександр Пашков , Анастасія Городенцева , Михайло Скачков , Юрій Воробйов , Дмитро Янишевскій , Катерина Мадалінская , Руслан Ягудін , Олександр Нікольський (II)
  • Режисер: Олександр Сухарев
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Тимур Вайнштейн , Роман Єлістратов
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Кожен досвідчений слідчий, в ході своєї повсякденної діяльності, неодмінно виробляє свої власні методи пошуку злочинців і розкриття злочину. Вони дозволяють йому найбільш оптимально оцінювати різні ситуації і досить швидко справлятися з навіть найнесподіванішими поворотами подій. Є такі методи і у нашого героя, про який оповідає серіал «Команда Че». У ньому розкриваються всі сторони нелегкої роботи відділу, що займається вбивствами. Дивитись в онлайн на пригоди цього досвідченого майора і його команди, можна на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Поліцейські, які щодня виконують свій обов'язок по захисту невинних і пошуку злочинців, використовують в ході розслідувань найхитріші і непередбачувані методи, які дозволяють їм у мінімальні строки побудувати весь пошуковий ланцюжок і знайти злочинця, що намагається втекти від правосуддя. Їхнє життя наповнене цікавими та небезпечними моментами, що виникають в процесі трудової діяльності.

У центрі подій доведеться опинитися головному герою, звуть якого Сергієм. Він є майором поліції і володіє неймовірною рішучістю і сміливістю. Не можна не виділити його вольовий характер, який просто не дозволяє йому зупинятися навіть у тих випадках, коли на шляху виникають труднощі.

Разом з ним, працює капітан Андрій, який може здатися повною його протилежністю. Третім учасником команди довелося стати лейтенанту Варварі, яка зовсім недавно опинилася в рядах міліції і спрямована в розпорядження майора безпосередньо з училища. Ось так і ведуть боротьбу за спільну справу не схожі між собою люди.

Тепер вони - це вірна команда, яка повинна впоратися з величезною кількістю самих несподіваних і заплутаних справ. Але майор, ні на хвилину не сумнівається в здібностях своїх товаришів і іде разом з ними на відновлення справедливості.

Коментарі відвідувачів

загрузка...