загрузка...
Дивитись Господиня моєї долі онлайн Дивитись Господиня моєї долі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хозяйка моей судьбы / Господиня моєї долі

  • Оригінальна назва: Хозяйка моей судьбы
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Оболенська (Белевіч) , Анастасія Макєєва , Галина Петрова , Віталій Єгоров , Олександра Лупашко , Петро Баранчеев , Всеволод Болдін , Олена Бушуєва , Катерина Андрейченко , Еммануїл Віторган , Ірина Бразговка , Дмитро Бікбаєв , Максим Радугин , Володимир Тишко
  • Режисер: Ігор Войтулевич , Михайло Мокеєв , Олександр Імакін , Сергій Волков (II)
  • Сценарист: Ася Гусєва , Олена Вержак , Олена Калініна-Вєтрова , Марина Кошкіна , Вікторія Авдєєнко (II) , Микола Анашкин , Наталя Сидоровський, Олена Смертина
  • Продюсер: Тимур Вайнштейн , Роман Єлістратов
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(2 голосів)


Новий російський телесеріал про долю двох сестер, які пережили в дитинстві страшну трагедію. Фільм був знятий компанією «Вайт Медіа» на замовлення телеканалу «Росія-1». Прем'єра відбулася на початку січня 2012 року, а відвідувачі нашого інтернет-кінотеатру можуть дивитися всі серії цієї захоплюючої мелодрами в будь-який час. Ми пропонуємо серіал «Господиня моєї долі» у форматі індивідуальної онлайн трансляції.

Коли Ліка і Марина були ще дітьми, їх батько пішов до іншої жінки, і в результаті пережитого потрясіння з їх матір'ю трапився серцевий напад, в результаті якого вона померла. Коли додому повернулася Ліка, викликати швидку вже було пізно. Дівчата потрапили в дитячий будинок.

Пройшли роки, і як тільки старша Ліка закінчила школу і стала повнолітньою, вона оформила опікунство над 12-річною Мариною і стала заробляти на життя собі і сестрі, працюючи масажисткою. Поступово вона оволодіває новими прийомами масажу, і стає відомим в місті фахівцем.

Минуло ще кілька років, Марина подорослішала і стала працювати в ляльковому театрі, де ставить п'єси своєї сестри, видаючи їх за власні твори. У неї є чоловік Сергій, який працює в тому ж театру і вже доросла донька Саша. В коло близьких входить тітка Тася, подруга покійної матері сестер.

Батько Ліки і Марини став процвітаючим адвокатом, і коли він одного разу запропонував Ліці свою допомогу, вона не відмовалась. Вона змушена приховувати своє спілкування з батьком, оскільки її близькі цієї людини достатньо справедливо вважають винним у тому, що мати Ліки і Марини померла в молодому віці, і що поки він влаштовував особисте життя, його діти виховувалися в дитячому будинку. Протягом багатьох років, в найважчі часи він не згадував про те, що у нього є дочки, і тепер хоче хоча б частково загладити свою провину. Батько допомагає своїй старшій доньці отримати ліцензію і відкрити приватний масажний салон.

Коментарі відвідувачів

загрузка...