загрузка...
Дивитись СОБР онлайн Дивитись СОБР онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

СОБР

  • Оригінальна назва: СОБР
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Комашко , Владислав Дьомін , Андрій Лавров , Сергій Векслер , Карина Андоленко , Анна Капалева , Олександр Нікольський (II) , Ангеліна Коршунова , Євген Кулаков , Наталія Голованова , Сергій Загребнев , Валерій Кудашкін , Рубен Симонов (II)
  • Режисер: Станіслав Мареєв
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Олександр Черняєв , Дмитро Воронков (II) , Наталя Шишкіна, Станіслав Чепа
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(3 голосів)


2010-ий рік був багатий на хороші серіали, одним з таких є серіал «СОБР» режисера Станіслава Мареєва. Жанр серіалу - бойовик. Події починаються навесні 1993-го року, коли Олександр Якушев, офіцер-десантник у відставці переїжджає після скорочення зі збройних сил в місто Ставрополь. Спочатку він довго і безуспішно намагається влаштуватися на якусь роботу в одну з комерційних структур, але потім він несподівано зустрічає свого друга дитинства. Друг пропонує йому цікаву роботу в спеціальному загоні особливого реагування. Вступивши до лав СОБР, Олександр потрапляє в оточення таких же офіцерів, які перебувають зараз у відставці.

Але не все складається гладко. Щоденна робота спеціального загону - це нескінченні тренування, затримання небезпечних злочинців, виїзди на ризиковані операції зі звільнення заручників. На тлі всіх цих непростих буднів, розвиваються складні стосунки між колишніми співробітниками правоохоронних органів  та військових офіцерів з різних армійських підрозділів.

В цей же час показується ситуація в сусідній Чечні, в якій вже склався могутній кримінальний клан, що відмовляється бути в підпорядкуванні у столиці, розгортається заплутана історія з торгівлею зброєю. Замішані в ній, звичайно ж, могутні і найбагатші сили країни, велика кількість тих, кому судилося стати олігархами в зв'язку з усіма цими махінаціями.

І ось під час чергового відрядження, коли СОБР виступав у ролі охорони московської слідчої групи, що займалася розслідуванням цієї заплутаної справи, була перехоплена партія зброї. Зброя мала піти на продаж чеченським бойовикам.

З цього моменту починаються не найвеселіші перипетії та пригоди героїв. На той час офіцери стали відмінними друзями, а не просто колегами, вони перетворилися на повноцінну частину бойової машини, лицарського ордену.

Коментарі відвідувачів

загрузка...