загрузка...
Дивитись Татусі онлайн Дивитись Татусі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Папаши / Татусі

  • Оригінальна назва: Папаши
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Роман Мадянов , Сергій Газаров , Наталія Ноздріна , Тетяна Догілєва , Дмитро Мухамадеєв , Валерій Афанасьєв , Олександр Пашутін , Олександр Терешко , Ірина Бяков , Юлія Александрова , Ігор Войнаровський (II) , Сергій Бєляєв , Любов Германова , Валентин Смирнитський , Ігор Ларін (III) , Тетяна Короткова
  • Режисер: Леонід Мазор
  • Сценарист: Михайло Марфін , Леонід Мазор
  • Продюсер: Армен Григорян (II)
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(3 голосів)


Новий комедійний серіал від українського телеканалу «Інтер» зачіпає одну з вічних проблем - взаємовідносини між різними поколіннями людей. Незважаючи на те, що дана тема неодноразово відображалась в літературі і кінематографі, вона завжди залишається актуальною і кожна епоха вносить у неї свої неповторні риси, так що сценаристам з режисерами залишається тільки відобразити їх у своїх творах.

З поверненням в керівництво «Інтера» команди на чолі з Володимиром Зеленським, глядачам напевно буде запропоновано більше якісного комедійного телеконтенту, а тут глядачам належить подивитися один з перших проектів телеканалу у розвитку цієї концепції.

У нашому віртуальному кінотеатрі серіал «Папаши» доступний для перегляду онлайн, що надає якісному продукту від лідера українського телепростору зручність в плані вільного вибору часу перегляду. З виходом на телебаченні нових серій вони буду з'являтися і в нашому репертуарі.

У комедійному жанрі проблема батьків і дітей була чудово обіграна в знаменитій французькій комедії з П'єром Рішаром і Жераром Депардьє, а після в американському рімейку, який також заслуговує згадки. Коли тато не один, а цілих двоє, це дає привід для виникнення безлічі комедійних ситуацій, а гумористичного таланту молодої команди телеканалу «Інтер» не позичати.

Їх чарівна дочка, задасть жару обом татусям, а глядачам дозволить посміятися від душі над потугами кожного татуся. Кожен хоче довести собі і всім оточуючим, що він і є справжній і найкращий у світі батько, хоч і дізнався про це, м'яко кажучи, з деяким запізненням. Після успіху «Кохання у великому місті і римейка культової радянської кінокомедії «Службовий роман» команда «Інтера» сповнена амбітних планів, що неодмінно стане позитивним явищем у сучасному російськомовному медіапросторі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...