загрузка...
Більше в даній категорії: « Папаши / Татусі Дар »
Дивитись серіал Чужий район онлайн Дивитись серіал Чужий район онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Чужой район / Чужий район

  • Оригінальна назва: Чужой район
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Денис Рожков, Анна Лутцева, В'ячеслав Аркунов, Сергій Колос, Зоя Буряк, Євген Леонов-Гладишев, Катерина Проскуріна, Ігор Головін, Данило Кокін, Олексій Лисенко
  • Режисер: Андрій Коршунов , Максим Бріус
  • Сценарист: Андрій Тумаркин
  • Продюсер: Інеса Юрченко , Сергій Щеглов , Вадим Карєв
  • Жанр: кримінал , детектив
Проголосувати
(16 голосів)


Робота в карному розшуку, як виявилося, не завжди винагороджується по заслугах. Навіть якщо чудово виконувати всі свої обов'язки і закривати за грати різних злочинців, то все одно можна опинитись в дуже неприємній ситуації, про яку й розповість серіал «Чужий район», мова в якому піде про досвідченого і відповідального співробітника. Він дуже любить свою роботу і, робить все для того, щоб виконувати її якомога краще. Дивитися цей фільм можна на нашому інтернет ресурсі в режимі онлайн.

Андрію Фролову довелося зіткнутися з непростою справою, одним з учасників якої був злочинець, який виявився онуком дуже впливової особи. В результаті його позбавили можливості займатися улюбленою діяльністю і, як сказали, на час перевели на посаду дільничного міліціонера в один з «веселих» районів мегаполісу.

Місцеві жителі називають його «Молотом» в ряду того, що раніше тут було місце знаходження робочого селища імені Червоних Молотобойців. Щоб дістатися до найближчої станції метро, ​​необхідно їхати на автобусі, що з'являється в цих краях украй рідко.

Головує в тутешніх місцях злочинний авторитет, розпорядження якого виконуються беззаперечно і без зволікань. Фролов розуміє, що його не дуже раді бачити в цих краях, але робити нічого, тому він приступає до виконання своїх обов'язків і з нетерпінням чекає повернення на свою колишню посаду. Є в нього напарник, який явно незадоволений співпрацею і піддає свого колегу постійним небезпекам і підставам.

А тут ще авторитет докладає всіх зусиль для того, щоб Андрій виконував всі його розпорядження і діяв лише згідно з вимогами злочинців. Але наш герой не збирається відступати, він, як і раніше, відповідально підходить до виконання своїх обов'язків і робить все, що від нього залежне для того, щоб допомогти місцевим жителям в самих різних проблемах.

Коментарі відвідувачів

загрузка...