загрузка...
Дивитись серіал Дар онлайн Дивитись серіал Дар онлайн


View the embedded image gallery online at:
http://uafilm.com.ua/serialy/item/283-dar#sigProGalleriafbb8379603

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дар

  • Оригінальна назва: Дар
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Мітюкова, Іван Соловйов, Борис Плотніков, Олександр Асташенок, Станіслав Еркліевскій, Денис Жаріков, Олена Мельникова, Надія Бахтіна, Костянтин Демидов, Кирило Гребенщиков
  • Режисер: Катерина гранітовая-Лавровська , Олексій Гірби , Віталій Бабенко
  • Сценарист: Валентина Шевяхова
  • Продюсер: Андрій Смирнов , Юрій Сапронов , Дмитро Месхієв
  • Жанр: драма , мелодрама
Проголосувати
(5 голосів)


На телеканалі «Інтер» відбулася прем'єра багатосерійної мелодрами «Дар», яка була знята кінокомпанією «Всесвітні російські студії» на замовлення телеканалу «Росія-1». Переглянути його ви зможете в нашому віртуальному кінотеатрі. Тут серіал «Дар» доступний для перегляду онлайн, а приступити до перегляду можна прямо зараз.

Певна кількість людей володіє незвичайними здібностями. У багатьох випадках носій такого дару до пори, до часу не усвідомлюють цього, і здібності проявляються лише в результаті якого потрясіння. Деякі люди з самого дитинства відчувають його в собі, і ставши дорослими, часто стають перед вибором - як використовувати незвичайні природні здібності - звернути їх на безкорисливу допомогу людям, або використовувати для власного збагачення.

Ксенія живе з дідом в маленькому провінційному містечку. Вона молода і їй здається, що вона все життя проживе в своєму рідному домі і буде тут щаслива. Проте долі було завгодно розпорядитися інакше. Сталася пожежа, яка знищила її родове гніздо, а незабаром помер і дід Ксенії, який був єдиною близькою для неї людиною.

Перед смертю старий розповів внучці про те, що в їхньому роду всі володіють даром передбачення. Також він встиг розповісти Ксенії про батька, якого та вважала загиблим. Однак він живий, і сімейний дар став його прокляттям - через нього він свого часу кинув сім'ю.
Ксенія повірила розповідям діда і вирішила їхати до Москви на пошуки батька. Та й після смерті діда ніщо не тримає її в рідному місті.

Тут-то і починає проявлятися її дивовижний Дар. Одного разу Ксенія рятує від смерті підлітка, і при цьому сама отримує сильну травму. Дівчина в цей момент залишилася зовсім одна - друг її кинув, гроші закінчилися, жити їй ніде. Її прихистила сім'я врятованого хлопчика, і тут її таланту належить розкритися в повну силу. Однак перед Ксенією стоїть непростий вибір - безкорисливо допомагати людям у їхніх проблемах, або зробити свій Дар інструментом заробляння грошей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...