загрузка...
Дивитись серіал Єфросинія 2. Продовження онлайн Дивитись серіал Єфросинія 2. Продовження онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ефросинья 2 / Єфросинія 2

  • Оригінальна назва: Ефросинья. Продолжение
  • Рік: 2010-2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Анастасія Макарова, Валерій Золотухін, Ірина Карташова, Олександр Клюквин, Ксенія Ентеліс, Павло Новіков, Даша Волга, Олексій Шутов, Олександр Баширов, Юрій Смирнов
  • Режисер: Максим Мокрушев , В'ячеслав Альошечкін , Олег Масленников
  • Сценарист: Христина Кобзєва , Артем Кірсанов , Наталія Козловська
  • Продюсер: Валентин Опалєв , Влад Ряшин , Андрій Тартаків
  • Жанр: драма , мелодрама
Проголосувати
(4 голосів)


З 2010 року на екранах російського телевізійного каналу «Росія» з величезним успіхом транслюється серіал про пригоди тайгової красуні на ім'я Єфросинія. У 2011 році талановитий режисер Максим Мокрушев вирішив на прохання глядачів продовжити зйомки і випустив у світ нову частину драматичного серіалу, яка отримала назву «Єфросинія. Продовження ».

Нагадаємо, що в серіалі описується історія Поліни (актриса Ірина Карташова), в яку закохався її конвоїр Прохор (актор Валерій Золотухін) і допоміг їй втекти. Вже давно закінчився страшний сталінський час, помер диктатор, табірна система розвалилася, однак Прохор і Поліна продовжували на самоті жити в тайзі, повністю незалежно від цивілізованого світу. Єдине, що їх бентежило, так це відсутність дітей. Але одного разу, за волею долі, вони знайшли в тайзі маленьку дівчинку, що залишилася в живих після катастрофи гелікоптера.

Залишивши її собі на виховання як внучку, назвали її Єфросинією. Проте доля готує Фросі великі випробування. Її невтішний батько, який не сподівався знайти її в живих, виявляється відомим і багатим бізнесменом, який відправляє в тайгу експедицію на пошуки золотих запасів. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете серіал «Єфросинія. Продовження» дивитися онлайн.

Єфросинію очікує цілий ланцюг нових пригод і змін у долі. Вона вже встигла втратити свого коханого Олександра, який трагічно загинув на пожежі. Однак його тіла так і не знайшли, що дає привід сподіватися, що автори серіалу його чудово воскресять в один з прекрасних моментів серіалу. Крім того, у Фросі народжується син, якого вона теж називає Олександром. Характер Фросі різко змінюється, вона, як турботлива мати дуже переживає за свого малюка, який стає єдиною ниточкою, яка пов'язує її і трагічно загиблого чоловіка.

В цей час за самотньою Єфросинією починає активно доглядати новий кавалер Арсеній, який з усіх боків позитивний, скромний і турботливий. Що з цього вийде? Подивимося.

Коментарі відвідувачів

загрузка...