загрузка...
Дивитись серіал Геймери онлайн Дивитись серіал Геймери онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Геймеры / Геймери

  • Оригінальна назва: Геймеры
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Павло Прилучний , Сергій Чирков , Андрій Негривода , Юлія Юрченко , Агата Муценіеце , Микола Дроздовський , Володимир Терещенко , Євгенія Лапова
  • Режисер: Михайло Шевчук
  • Сценарист: Михайло Шевчук
  • Продюсер: В'ячеслав Муругов (ген.)
  • Жанр: бойовик, пригоди
Проголосувати
(5 голосів)


Фільм заснований на подіях і є в деякому роді продовженням фільмів «На грі» і «На грі 2», в яких реальність переплітається з комп'ютерною грою. Відвідувачі нашого сайту можуть дивитися за подальшим розвитком сюжету. Серіал «Геймери» є в репертуарі нашого онлайн кінотеатру, де час сеансу призначає кожен глядач на свій розсуд.

Життя розкидало героїв - одні ховаються, інші сидять у в'язниці, треті загинули. Але тим, хто керує всім процесом з-за лаштунків, потрібні нові воїни, які будуть провідниками їх волі. З тих, хто залишився в живих і на волі, зібрати нову команду під силу тільки Доку. Він як і раніше ненавидить всіх і все, готовий вбивати і мріє про помсту.

Але для того, щоб перешкодити злу, Доку і його команді потрібно зібрати тих, хто ще залишився в живих від старої команди. На перший погляд, зробити це неможливо. Комар і Ян знаходяться в бігах, і нікому не відомо їх теперішнє місцезнаходження. Зате чудово відомо місце, де знаходяться Рита і Вампір. Їм не пощастило - вони потрапили до в'язниці, і їм належить ще довгі роки перебувати там.

Однак залишкам команди після неймовірних подій вдасться зібратися разом, щоб протистояти уособленому злу. Кожен герой має свою унікальну місію, і в кожному окремому випадку дії гравців мотивовані попередніми подіями. У фільмі переплітається реальність і віртуальність, а героям належить пройти через жорстокі сутички і напади жаху, зіткнутися з проявами добра і підлим зрадництвом.

Динамічне, захоплююче дійство не дасть відірватися від екрану ні на хвилину. Тим, хто вибрав життя і щастя належить в ім'я досягнення своїх цілей переступити через багато моральних перепонів, а їх противникам невідомі такі перешкоди - вони готові абсолютно на все заради власної перемоги, помсти своїм ворогам і просто з людиноненависницьких спонукань.

Коментарі відвідувачів

загрузка...