загрузка...
Більше в даній категорії: « Геймеры / Геймери Дитинка / Детка »
Дивитись серіал Інкасатори онлайн Дивитись серіал Інкасатори онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Инкассаторы / Інкасатори

  • Оригінальна назва: Инкассаторы
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Данило Страхов , Олена Лядова , Олександр Коршунов , Анастасія Паніна , Ангеліна Коршунова , Юрій Тарасов , Микита Емшанов , Костянтин Гацалов , Григорій Іванець
  • Режисер: Юрій Биков
  • Сценарист: Андрій Житков
  • Продюсер: ----
  • Жанр: кримінал
Проголосувати
(29 голосів)


Важко когось здивувати новинами, в яких розповідають про черговий напад на банк або інкасаторів. Люди шукають наживи і ні перед чим не зупиняються для отримання бажаного прибутку. Вбивство і злодійство, це ті злодіяння, якими перестали цуратися люди, у яких переважає одна страшна сила, це сила грошей. Серіал «Інкасатори» розкриває широкій публіці ті злочини, які вчиняються в безпосередній близькості з нами. У той час як багато людей працюють і отримують свою заслужену зарплату, хтось, за допомогою насильства і зброї заробляє значно більше грошей і не бачить в цьому всьому ніякого злочинного наміру. Дивитися на хід подій у цьому захоплюючому фільмі, можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Кожна подібна пригода викликає величезне потрясіння у представників громадськості. Під час нападу вбили співробітника служби інкасування, а його напарника важко поранили, і в лікарні йде справжня боротьба за його життя.

Головне, що даний злочин було скоєно по-справжньому чітко і злагоджено. Кожна дрібниця і деталь була продумана до найменших подробиць. Складається таке враження, що вся операція планувалася під чуйним контролем інформатора, що діє безпосередньо всередині цієї структури.

Слідчі відпрацьовують цю версію і вивчають всі нюанси і моменти цієї події. От тільки вони й уявити не можуть, що кількість вкрадених грошей в значній мірі перевищує навіть найсміливіші припущення. Документи містили неповну інформацію, а машина була наповнена «чорним налом», про який не повинні були знати представники компетентних органів. Тоді начальник інкасаторської служби робить рішучі дії та впроваджує в свою групу людину, на плечі якого покладається завдання з пошуку та викриття зрадника, що виконує подвійну роботу і одержує при цьому хороший прибуток.

Коментарі відвідувачів

загрузка...