загрузка...
Дивитись серіал Дитинка онлайн Дивитись серіал Дитинка онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дитинка / Детка

  • Оригінальна назва: Детка
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Шнуров , Валентина Лукащук , Георгій Сегал , Максим Важов , Марина Коняшкіна , Елен Касьянік , Ольга Мокшіна , Олена Морозова
  • Режисер: Володимир Щегольков , Олег Штром
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Олег Осипов , В'ячеслав Муругов
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(12 голосів)


Слава проходить, пристрасть фанатів вщухає і в кінцевому підсумку затребуваний виконавець залишається десь на задвірках життя. Тепер йому нічого не залишається, як сподіватися на своє переродження і ще один шанс від долі. Таке от життя музиканта описує серіал «Дитинка», сюжетна лінія якого побудована навколо Кості Подільського, доля якого зробила черговий несподіваний поворот. Дивитися цей фільм в режимі онлайн, можна на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Позаду залишилися ті часи, коли його концерти відвідувала численна публіка, а в залі не було жодного вільного місця. Період гастролей і відчайдушних вечірок залишив лише печальний відбиток у пам'яті, а численні фанатки тепер беруть автографи у більш щасливих і успішних виконавців.

Адже раніше їх доводилося буквально випроваджувати з гримувальних кімнат, в яких вони очікували появи свого кумира. Тепер, більша їх частина, готує смачну вечерю своїм чоловікам і навіть не згадує про те, заради кого вони були готові стояти по півночі під вікнами для того, щоб зловити хоча б його погляд.

Все, що залишилося від колишнього, так це стан постійного похмілля. Але десь в глибині душі все ще жевріє надія на те, що мрія всього життя все-таки буде реалізована і довгоочікуваний альбом піде в тираж. І раптом все змінилося в той момент, коли на голову рокера, як сніжний ком, звалилася його п'ятнадцятирічна донька Юля. А він же навіть не здогадувався про її існування. Це стало для нього справжньою катастрофою, адже улюблена донька просить їсти, любить добре одягатися і хотіла б ходити в хорошу престижну школу. А колишня велич татка для неї є нічим іншим, як простим везінням.

Вона вважає, що рок вже давно вийшов з моди, адже на дворі панує ера хіп-хоп культури. Ось так і почалося спільне життя цих двох асоціальних елементів, яким доводиться уживатися під одним дахом.

Коментарі відвідувачів

загрузка...