загрузка...
Дивитись серіал Зоннентау онлайн Дивитись серіал Зоннентау онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зоннентау

  • Оригінальна назва: Зоннентау
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Домогаров , Данило Страхов , Юлія Пересільд , Андрій Смоляков , Юрій Цурило , Максим Матвєєв , Олександр Новин , Наталія Ноздріна , Іван Краско , Поліна Стефанович , Анастасія Дробиш
  • Режисер: Карен Оганесян
  • Сценарист: Олена Райська
  • Продюсер: Олександр Буравський , Валерій Смецкой
  • Жанр: психологічна драма, фантастика
Проголосувати
(1 Голосувати)


Військові часи завжди супроводжуються жахливими подіями, здатними кардинально змінити все, що відбувається і, навіть, стати причиною зміни розстановки сил. Радянському народові довелося нелегко не тільки в ході ведення бойових дій, але і в численних концтаборах, в яких над ними проводились жахливі експерименти. Ось тоді і з'явилася легенда про те, що людина може мати вічне життя. Про цю історію докладно розповість серіал «Зоннентау», в якому описуються всі досягнення і успіхи нацистів у даній області. Цей фільм можна дивитися на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Всі досягнення, які були відкриті нацистами в даному напрямку, звела нанівець перемога Червоної армії. Звичайно, ніщо безслідно не зникло, адже всі досягнення перейшли в стадію тимчасової зупинки. Сам концтабір, іменований Зоннентау відрізнявся особливою суворістю і жорстокістю, став звичайнісінькою пам'яткою для численних туристів, що приїжджають сюди подивитися на місця, в яких раніше гинули люди.

Знайшовся такий молодий чоловік, як Харальд, який доводиться нащадком одного з нацистів. Саме від свого пращура він отримав досить багато інформації, що стосується цих досліджень і розробок. Родич докладно розповів, якою дією володіла ця вакцина, що дарує людям вічну молодість. І ось, підключивши до пошуків свого родича Шульца, вони разом вирушають на пошуки будь-яких згадок про цей препарат, що дозволяє отримати значну перевагу над іншими людьми.

Все б йшло за наміченим планом, якби майор Волчаєв не вирішив би обірвати настільки божевільну затію. Вся проблема полягає в тому, що мало хто погоджується повірити в настільки неймовірну історію, тому йому доводиться діяти в гордій самоті і самостійно слідувати крок за кроком по слідах противника.

Коментарі відвідувачів

загрузка...