загрузка...
Дивитись серіал Вийшов їжачок з туману онлайн Дивитись серіал Вийшов їжачок з туману онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вышел ежик из тумана / Вийшов їжачок з туману

  • Оригінальна назва: Вышел ежик из тумана
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Алла Юганова , Сергій Горобченко , Емілія Співак , Прохор Дубравін , Неллі Пшоняна , Єлизавета Арзамасова , Анна Кузмінськая , Ольга Павловець , Філіп Блідий , Раїса Рязанова , Наталія Тищенко , Римма Латипова
  • Режисер: Наталія Родіонова
  • Сценарист: Ніна Беленкіна , Наталія Родіонова
  • Продюсер: Анатолій Чижиков , Сергій Куликов , Наталія Чижикова
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(13 голосів)


Чотирисерійний художній фільм «Вийшов їжачок з туману» був знятий кінокомпанією «Медіа Фаворит Фільм» на замовлення Першого каналу російського телебачення. Фільм вийшов на екрани в 2010 році, і не всім вдалося подивитися його по телебаченню. Наш сайт заповнює цю прогалину, і запрошує на серіал «Вийшов їжачок з туману». Ви зможете побачити його онлайн в нашому віртуальному кінозалі. Тут глядач має право вибирати будь-який зручний час для перегляду, так що ви не пропустите жодної серії цього захоплюючого фільму.

Буває так, що налагоджене, усталене життя раптом змінюється за кілька днів. В Олени Василівни Смирнової, фінансового директора великої будівельної компанії, відразу валиться все, чому вона присвятила кращі роки свого життя. З роботи її звільняють. Її чоловік знайшов собі жінку молодшу за неї і покинув її.

Свекруха, яка завжди недолюблювала невістку, тепер намагається вигнати ту з квартири, яка належить її чоловікові.
На довершення до всього її прийомна дочка, сімнадцятирічна Аля, дізнається про те, що Олена їй не рідна мати. Дівчина вважає, що її обманювали і, дізнавшись адресу своєї рідної матері, їде до Праги.

А починалося все в далекому 1993 році, коли дві подруги Олена і Рита, на той момент студентки факультету Мистецтвознавства, знайомляться в поїзді зі студентами-фізиками Вадимом Смирновим та Ігорем Тюріним. Обидва хлопця закохалися тоді в красуню Олену, якій судилося стати Оленою Василівною Смирновою. З скромної сільської дівчини виросла успішна жінка, яка, проте, залишилася доброю і чуйною людиною. Вона не допустила того, щоб дочка її подруги потрапила в дитячий будинок після того, як та вирішила відмовитися від дитини.

Героїня через багато років розуміє, що зробила у свій час неправильний вибір на користь Вадима. А Ігор всі ці роки продовжував любити її, і тепер стане її опорою перед обличчям різних проблем і допоможе впоратися з ними.

Коментарі відвідувачів

загрузка...