загрузка...
Дивитись серіал Гюльчатай онлайн Дивитись серіал Гюльчатай онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Гюльчатай

  • Оригінальна назва: Гюльчатай
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Саєра Сафарі , Євген Пронін , Іван Жидков , Наталія Рудова , Тамара Сьоміна , Ірина Розанова , Марина Яковлєва , Наталія Солдатова , Дільбар Икрамова , Шахрієр Іззатуллаев, Геннадій Венгеров
  • Режисер: Роман Просвирнин
  • Сценарист: Олена Соловйова (III), Ольга Кузнецова (III)
  • Продюсер: Олександр Кушаєв , Ірина Смирнова
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(6 голосів)


Так уже повелося ще з давніх пір, що іноді дітям доводиться сповна розраховуватися за борги і помилки, здійснені їхніми батьками. З цим нічого не вдієш, адже спадковість є досить упертою штукою, з якою особливо не посперечаєшся. Нерідко жіноча краса стає для представниць прекрасної статі справжнісіньким покаранням, адже на своєму шляху вони зустрічають не тільки добрих чоловіків, готових звернути гори лише за те, щоб завоювати любов якої-небудь прекрасної дівчини.

Історію красуні розповість серіал «Гюльчатай», в якому будуть розкриті не тільки позитивні, але і цілий ряд негативних якостей такого дару, як краса. Його можна дивитися в онлайн на нашому мережевому ресурсі.

Її красі могли б позаздрити і зірки, а деяких людей вона не просто зачаровувала, а й зводила з розуму. В одному з невеликих азіатських сіл живе ця прекрасна дівчина з казковими рисами обличчя і чарівною посмішкою. Не можна не згадати про її доброту і скромність.

Гюльчатай - це сімнадцятирічна дівчина, яка мріє піти працювати медсестрою лише для того, щоб надавати людям посильну допомогу. В один прекрасний день  вона зустрічає привабливого Павла - російського солдата, службовця в одній з місцевих військових частин. Зовсім небагато потрібно було для того, щоб між ними спалахнули взаємні почуття. Але не могло бути все безхмарно і, незабаром, в село повернувся Рустам, син головного сільського діяча Алішера.

Він, коли побачив цю дівчину, вирішив взяти красуню до себе в дружини. Хлопець практично впевнений в тому, що вона відповість йому відмовою, тому вирішив пустити в хід хитрість. Знаючи про те, що її батько є бідним пастухом, який потребує грошей, він змусив його взяти в борг досить велику суму. Тепер для того, щоб розрахуватися зі своїм кредитором, у цього чоловіка залишається один лише можливий варіант, згідно з яким він повинен видати заміж Гюльчатай.

Коментарі відвідувачів

загрузка...