загрузка...
Дивитись серіал Єфросинія 3 сезон онлайн Дивитись серіал Єфросинія 3 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
-2 #1 Оля 21.04.2012, 06:02
Єфросинія и Саша скоро будут вместе!)))) :oops:
Цитата
 

Єфросинія 3 сезон / Ефросинья. Таёжная любовь

  • Оригінальна назва: Ефросинья. Таёжная любовь
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Валерій Золотухін, Анастасія Макарова, Ирина Карташева, Ксенія Ентеліс, Олександр Клюквин, Павло Новіков, Олексій Шутов, Даша Волга, Юрій Смирнов, Олександр Баширов
  • Режисер: В'ячеслав Альошечкін, Максим Мокрушев, Олег Масленников
  • Сценарист: Артем Кірсанов, Христина Кобзєва
  • Продюсер: ----
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(7 голосів)


Третя частина захоплюючого серіалу про життя дівчини Єфросинії, яка виросла в глухій тайзі. Фільм був знятий кіностудією «Мостелефільм» на замовлення телеканалу «Росія-1». Трансляція третього сезону почалася в 2011 році, а на нашому сайті глядачі можуть дивитися його вже сьогодні. Серіал «Єфросинія» 3 сезон ви можете побачити в нашому онлайн кінозалі, де глядач має можливість довільно вибирати час для перегляду і різні серії фільму.

Проста дівчина двадцяти двох років від народження жила з дідом і бабою в глухій тайзі. Дідусь і бабуся все життя переховувалися від чужих очей, оскільки вони разом втекли з табору, в якому дід був конвоїром, а бабуся - ув'язненою. Так і прожили вони до старості душа в душу, а спілкувалися тільки з місцевим єгерем, який був сполучною ланкою між ними і великим світом.

Єфросинія спокійно жила в лісі, але одного разу в цій глухій тайзі з'явилися чужі. Один з геологів випадково підглянув за дівчиною, яка купалась і закохався в неї з першого погляду. Так в життя Єфросинії увірвалася цивілізація, яка закрутила її в своєму вихорі. Дівчина дізнається таємницю свого походження, буде любити і страждати, робити помилки і виправляти їх, але в душі завжди залишиться простою доброю мешканкою глухої тайги.

Коментарі відвідувачів

загрузка...