загрузка...
Дивитись серіал Опергрупа 2 сезон онлайн Дивитись серіал Опергрупа 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Опергрупа 2 сезон / Опергруппа-2

  • Оригінальна назва: Опергруппа-2
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Гамов , Борис Бедросом , Філіп Дьячков (II) , Ольга Мединіч , Світлана Смирнова-Марцинкевич , Андрій Павловець , Іван Краско , Дмитро Поднозов , Олександр Лазарєв (III) , Григорій Чабан
  • Режисер: Олексій Шикін , Максим Демченко
  • Сценарист: Юхим Островський , Сергій Кузнецов (III) , Дмитро Парменов
  • Продюсер: Олександр Бурцев (II)
  • Жанр: кримінал, детектив
Проголосувати
(0 голосів)


Гостросюжетний телевізійний серіал про будні співробітників карного розшуку одного з міських районів, яким доводиться мати справу з заплутаними справами, коли злочинні угруповання затіяли в місті кримінальний переділ. Виробництво фільму взяла на себе студія «Панорама», а перший сезон глядачі могли дивитись в квітні 2009 року на телеканалі «НТВ». В даний час серіал «Опергрупа» 2 сезон з найбільшим комфортом можна переглядати за допомогою нашого онлайн кінотеатру, де кожна із серій серіалу доступна в будь-який час.

Ця історія почалася в той день, коли співробітники відділу з розслідування вбивств під керівництвом полковника Самохіна була викликана на місце чергового вбивства бізнесмена, який має всі ознаки замовного. Убитий був комерційним директором однієї з великих будівельних компаній міста, і до цієї компанії у правоохоронних органів давно є питання, але якось все не доводилося їх задати.

Вся справа у власнику компанії, у якого темне кримінальне минуле, а зараз він намагається виглядати як солідний законослухняний бізнесмен. Справа приймає досить серйозний оборот, коли стає ясно, що вбитий був якимось чином пов'язаний з торгівлею наркотиками, і сліди від нього приводять до людини, яка тримає всю наркоторгівлю в місті.

Все виглядає цілком логічно, от тільки з доказами причетності фігурантів справи до вбивства в оперативників зовсім туго. У справі з'являються нові факти, але при цьому оперативники ніяк не можуть спіймати когось за руку.

Далі події розвиваються все швидше. У місті починається справжня війна між кримінальними угрупованнями, і паралельно хтось продовжує прибирати бізнесменів, які мають відношення до будівельної галузі. У правоохоронних органів явний дефіцит інформації, і полковник Самохін вирішує впровадити в коло злочинців свою людину, який допоміг би зібрати докази.

Коментарі відвідувачів

загрузка...