загрузка...
Дивитись серіал Біла гвардія онлайн Дивитись серіал Біла гвардія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Біла гвардія / Белая гвардия

  • Оригінальна назва: Белая гвардия
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Костянтин Хабенський , Ксенія Раппопорт , Микола Єфремов (II) , Сергій Брюн , Ігор Черневич , Михайло Пореченков , Євген Дятлов , Євген Стичкін , Ксенія Кутепова , Яніна Студіліна , Федір Бондарчук , Катерина Вілкова , Дмитро Лисенков , Ігор Верник , Юрій Іцков , Євгенія Добровольська , Сергій Гармаш , Ігор Яцко , Артур Смольянинов
  • Режисер: Сергій Снєжкін
  • Сценарист: Марина Дяченко , Сергій Дяченко , Сергій Снєжкін
  • Продюсер: Олександр Роднянський , Сергій Мелкумов
  • Жанр: драма, історичний фільм
Проголосувати
(0 голосів)


Це прізвище відоме в багатьох зарубіжних країнах. Твори цього автора із задоволенням читають багато людей і вважають його справжнім майстром, здатним відображати свої думки на папері. Мова йде про Булгакова, який зробив справді вагомий внесок у розвиток вітчизняної літератури. Кожна екранізація його романів викликає неймовірний ажіотаж серед широких мас населення, адже дуже цікаво побачити візуальне відображення всього написаного в книгах. Ось і серіал «Біла гвардія» є прекрасним тому свідченням. Дивитися його можна в режимі онлайн на нашому інтернет ресурсі.

Даний телевізійний проект складається з восьми серій, протягом яких телеглядачі занурюються в атмосферу, яка вміло відтворена його творцями. Природно, що деякі факти і моменти, описані в книзі, були опущені і не знайшли свого відображення на телевізійному екрані.

Це все природно, адже для повноцінного відображення кожного моменту знадобилося б набагато більше часу і серій. А в цілому, творці проекту виконали велику роботу і дійсно справилися з усіма поставленими перед ними завданнями. Події, які відображаються на екрані, беруть свій початок в 1918 році.

Саме тоді на території Києва відбувалися жахливі події, які потягли за собою досить серйозні наслідки для всієї держави в цілому. У той час, територію міста покинули німецькі підрозділи і, після цього, гетьман Павло Скоропадський відмовився від влади.

Як відомо з історичних джерел, слідом за ним до міста прийшли війська Петлюри. Роль головних героїв в цій картині відведена Трубіну, Олексію, Олені та Миколі. Саме їм довелося опинитися в цьому вирі подій політичного і військового характеру. Перед ними постав дійсно важкий вибір, який міг вплив нути на весь хід розвитку подальшої долі і життя цих людей, які пристосовуються до нових умов життя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...