загрузка...
Дивитись серіал Молодята онлайн Дивитись серіал Молодята онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #1 Аня 18.11.2014, 17:36
Сериал вообще бомба что-то напоминает Ворониных но что-то по свежей уже все серии посмотрела претензий нет!!! :D :D :D :lol: :lol:
Цитата
 

Молодята / Молодожены

  • Оригінальна назва: Молодожены
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Оскар Кучера , Любов Тихомирова , Ілля Олейников , Петро Маркин , Дмитро Єрмак , Іван Шмаков , Андрій Капустін , Тетяна Піскарьова
  • Режисер: Артур Богатов
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: В'ячеслав Муругов , Антон Зайцев (II) , Антон Щукін , Артем Логінов
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(12 голосів)


Вкрай рідко зустрічаються люди, яким сімейне життя підносить виключно приємні сюрпризи. У багатьох випадках побут просто зводить сімейні відношення до звичайної звички. У пари, про яку розповідає серіал «Молодята», життя теж не обходиться без труднощів, але вони люблять один одного і прагнуть жити лише позитивними моментами, яких теж зустрічається досить багато. Дивитися за розвитком подій можна на нашому сайті в режимі онлайн.

Вони одружилися лише рік тому і будують своє, вже сімейне життя, в одній з квартир Підмосков'я. Льоша працює водієм-кур'єром і любить свою дружину Леру, що займає посаду секретаря в одній з юридичних фірм. Вона впевнена, що варто перебратися жити до столиці, на що чоловік відповідає, що і тут непогано.

Таким чином, лаючись і знову мирячись, протікає їхнє сімейне життя неподалік від Хімкінського водосховища. Вони тільки почали думати про дітей, а тут їм на голову звалився Андрій Петрович, батько Лери. Чоловік досить ексцентричний і бадьорий, але веде себе як дитина, не дивлячись на свій шістдесятирічний вік. Йому не позичати енергійності, але деякі його життєві погляди мають явні розбіжності з засадами молодих.

Він постійно втручається в різні ситуації, міняючи їх нормальний хід, чим викликає невдоволення з боку Льоші. Природно, адже у нього більший життєвий досвід і він краще знає, як потрібно поступати в тих чи інших ситуаціях. Крім нього в життя закоханих постійно втручається сімейна пара, яка виховує дитину і сплачує численні кредити, а також шкільні друзі Льоші, які проводять у них вдома практично весь вільний час.

Така компанія, яка щодня збирається у них вдома, може зробити життя справжнім кошмаром або ж перетворити його в постійні веселощі, даруючи незабутні сюрпризи. Головне, що вони люблять один одного і все у них вийде, адже проблеми приходять і відходять, а сім'я залишається назавжди.

Коментарі відвідувачів

загрузка...