загрузка...
Більше в даній категорії: « Карпов Країна 03 / Страна 03 »
Дивитись серіал Брат за брата онлайн Дивитись серіал Брат за брата онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Брат за брата

  • Оригінальна назва: Брат за брата
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Ярослав Бойко , Володимир Стєклов , Костянтин Стрельников , Максим Дрозд , Анна Казючіц , Єгор Клейменов , Станіслав Боклан , Михайло Жонін , Анатолій Зіновенко , Олександр Кобзар , Андрій Журба , Сергій Романюк , Андрій Чубченко , Дмитро Поднозов , Михайло Полосухин , Андрій Фінягін , Максим Коновалов , Павло Трубінер
  • Режисер: Олег Ларін , Олег Туранський
  • Сценарист: Андрій Тумаркин
  • Продюсер: Олексій Терентьєв , Владислав Ряшин
  • Жанр: бойовик, кримінал
Проголосувати
(4 голосів)


Знятий в тандемі двома Олегами, режисерами Ларіним і Туранський, серіал «Брат за брата» вперше з'явився на російському каналі НТВ в середині грудня 2010 року. Сценарій для 24-х серійного міліцейського бойовика був написаний Андрієм Тумаркіним. Зйомки картини проходили в різних містах Росії та України.

За сюжетом фільму оперативник забійного відділу Московського кримінального розшуку Ігор Свєтлов давно вже покинув своє рідне місто і охороняє спокій на вулицях столиці. Одного разу з телефонної розмови з молодшим братом, який служить в міліції міста дитинства, Ігор дізнається, що тому загрожують якісь неприємності. Раптово розмова обривається. Згодом приходить звістка, що молодший брат Свєтлова загинув при виконанні службових обов'язків. Запідозривши недобре, Ігор повертається в рідне місто і не впізнає його.

Час і корупція в правоохоронних органах перетворила мирне містечко на подобу Нью-йоркського Гарлема, як влучно місцеві жителі і охрестили колись благополучний населений пункт. На вулицях Гарлема панують розбій і беззаконня, жителі вечорами бояться виходити зі своїх будинків, а в деяких районах міста не ризикують з'явитися навіть правоохоронці. Ігор Свєтлов вирішує кинути виклик злочинності.

Маючи багатий досвід оперативної роботи та офіцерське звання, він сподівається отримати відповідну посаду в місцевих органах правопорядку, але міліцейське начальство не зацікавлене в ініціативному і безстрашному міліціонері. Все, що воно йому може запропонувати, так це посада звичайного постового міліціонера. Але для героя дорога будь-яка можливість послужити інтересам рідного міста і розібратися з убивцями брата.

Якщо вам не чужий жанр пригодницького бойовика, що змушує в напрузі стежити за неймовірною перемогою самотнього правдолюбця над системою, то рекомендуємо стрічку «Брат за брата» дивитися онлайн.

Коментарі відвідувачів

загрузка...