загрузка...
Дивитись серіал Ластівчине гніздо онлайн Дивитись серіал Ластівчине гніздо онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #5 настя 11.07.2014, 13:41
:-? :-) :-) ;-) 8)
Цитата
 
 
-1 #4 ірочка 23.04.2012, 16:37
Що тут тільки самі посмішки в коментарях. Мені цікаво, чи вартий серіал моєї уваги... Підкажіть...
Цитата
 
 
-1 #3 Наташа 23.04.2012, 15:49
:-) :-) :-)
Цитата
 
 
-1 #2 Марія Касс 23.04.2012, 10:17
:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :D :D :D :P :P :P
Цитата
 
 
+1 #1 Оскар 21.04.2012, 15:58
Класний фільм !!! Хоч завтра Оскар отримуй :-) :-) :-)
Цитата
 

Ластівчине гніздо / Ласточкино гнездо

  • Оригінальна назва: Ласточкино гнездо
  • Рік: 2011
  • Країна: Україна
  • Актори: Данило Бєлих , Артем Семакін , Софія Стеценко , Тетяна Орлова , Віктор Бичков , Ірина Медведєва , Єгор Фаддєєв , Віталій Салій , Валентин Козачков , Віктор Андрієнко , В'ячеслав Гіндін , Володимир Жуков
  • Режисер: Кирило Кашліков , Олександр Тименко
  • Сценарист: Антон Лірник , Андрій Забіяка , Іван Шишман , Галуст Мазманян, Олег Іваниця , Олексій Курилко , Олексій Пасічник, Андрій Богданович , Сергій Притула, Вадим Мурований , Олексій Черемис, Олексій Васильєв (V) , Олексій Чемерис
  • Продюсер: Ірина Лисенко, Олексій Гончаренко , Олександр Боднар, Олексій Жембровскій
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(12 голосів)


Українські кінематографісти випустили веселу комедію «Ластівчине гніздо», яка припаде до смаку всім любителям цього жанру. Дивитися серіал краще, починаючи з першої серії, коли, власне і відбувається зав'язка наступних подій, хоча жанр дозволяє перегляд з будь-якого місця - все одно буде весело. На нашому сайті є можливість перегляду серіалу «Ластівчине гніздо» в режимі онлайн.

Головною героїнею серіалу є дівчинка Машенька, яка втратила свою матір. Дівчинка потрапляє на виховання до подруги матері, яка не особливо утруднюється цим заняттям, і вихованням дитини займаються всі, кому не лінь - сусіди та знайомі. І все б нічого, але Маші в голову приходить ідея розшукати свого батька. Причому уявлення про нього у дитини досить невиразні.

Правда, є пара фотографій, на яких зображені потенційні претенденти на роль батька. Крім фотографій, у Маші є адреси потенційних татусів. Не довго думаючи, Маша знайомиться з обома, що тягне за собою цілу масу кумедних ситуацій за участю невдах батьків і численних сусідів, друзів маминої подруги і просто випадкових людей.

На тлі численних ситкомів, які рясніють жартами «нижче пояса», «Ластівчине гніздо» вигідно вирізняється своєю людяністю, відсутністю грубих жартів і двозначних натяків. Дивитися його можна і батькам разом з дітьми - кожен знайде тут для себе смішні моменти. Серіал, незважаючи на свою легковажність, дає зрозуміти, що навіть в сучасному жорстокому світі ще залишилися нормальні люди, яким не чуже поняття порядності, взаємовиручки і співчуття. Фільм ніби пропагує сімейні цінності та добросусідські відносини між людьми, що в наш час досить рідкісне явище.

Варто відзначити прекрасну акторську гру Софії Стеценко в ролі Маші, яка вже відома глядачам за серіалом «Свати». Також прекрасно себе показали в ролі «батьків» відомі комедійні актори Данило Бєлих і Артем Семакін. І звичайно варто згадати про Тетяну Орлову (секретарка Тамара з «Татусевих дочок»), яка як завжди на висоті.

Коментарі відвідувачів

загрузка...