загрузка...
Дивитись серіал Купідон онлайн Дивитись серіал Купідон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 вікуся 17.09.2012, 16:26
моє олюблене кіно :lol:
Цитата
 

Купідон / Купидон

  • Оригінальна назва: Купидон
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Анна Банщикова , Максим Віторган , Євген Воловенко , Марина Дюжева , В'ячеслав Гришечкін , Катерина Малікова , Олександр Нікітін (IV) , Олена Яковлева , Родіон Галюченко , Олег Леушин , Олена Меркулова , Уляна Похлебаєва , Олександр Стефанцов , Сергій кланівським , Наталія Примак
  • Режисер: Андрій Сілкін
  • Сценарист: Олена Вержак , Вікторія Авдєєнко (II) , Данило Гурьянов
  • Продюсер: Тимур Вайнштейн , Наталя Мокеева, Сергій Маєвський , Олена Марковська , Роман Єлістратов , Юлія Сумачева
  • Жанр: комедія, мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Серіал «Купідон» вийшов на екрани в 2011 році. Режисерові Андрію Сілкіну вдалося створити мелодраму з досить цікавим, не побитим сюжетом. Всі, кого зацікавив серіал, можуть дивитися його в будь-який зручний час онлайн. Головні ролі виконали Катерина Малікова і Максим Віторган. Їх герої - обидва процвітаючі адвокати. Їхні послуги в сучасному світі неймовірно затребувані. Вони займаються шлюборозлучним процесом, кількість яких з кожним роком неухильно зростає.

Якось так складається, що Максим і Вікторія регулярно опиняються по різні боки барикад. Їхні клієнти не можуть знайти спільну мову, а незабаром те саме відбувається і з самими адвокатами. Виграти процес для кожного з них - справа честі. Якщо раптом щось складається не так, між ними відбуваються сутички прямо в залі суду. Це виглядає не дуже привабливо, але герої вже не можуть зупинитися. Здається, що постійне суперництво переросло у них в пекучу ненависть.

Одного разу ця ненависть вихлюпується назовні поза стінами суду, в їх власному, реальному житті. Жоден не бажає виявитись другим ні в чому. Навіть за кермом машини. Героям здається, що влаштувати гонки - чудовий спосіб визначення лідера. Але ненависть ніколи не призводить ні до чого хорошого. Як і слід було очікувати, трапляється жахлива аварія. І Максим, і Вікторія розлучаються з життям серед понівеченого металу. Здавалося б, тут історії і кінець. Але це тільки початок.

Піднявшись над землею безтілесними духами, герої розуміють, що найбільше їх бажання - жити. Вони готові зробити все, аби повернути втрачене. Як на замовлення, в цей момент перед ними з'являється Купідон. Будучи богом любові, він згоден допомогти героям, але в нього є свої умови. За своє попереднє життя герої зруйнували величезну кількість сімей, тепер же їм належить виправити скоєне. Купідон вимагає створити шлюбне агентство і зайнятися з'єднанням людських сердець.

Звичайно, герої приймають умови, а що їм ще залишається робити? Однак йдучи на це, вони навіть не підозрюють, що роблять перший крок на шляху до власного щасливого майбутнього.

Коментарі відвідувачів

загрузка...