загрузка...
Дивитись серіал Шаман онлайн Дивитись серіал Шаман онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Шаман

  • Оригінальна назва: Шаман
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Володимир Скворцов , Сергій Мардар , Ігор Ботвин , Ян Цапник , Андрій Дежонов (Анісімов) , Кирило Щербина , Катерина Тарасова , Сергій Агафонов , Андрій гульнемо , Володимир розіграні , Олексій Васильєв (II) , Віталій Горєв , Анастасія Забірова , Вадим Сквирський , Олексій Байдаков , Ігор Головін (II) , Микола Дік , Любов Тищенко
  • Режисер: Максим Кубрінскій
  • Сценарист: Микола Голіков , Костянтин Сингаївського , Борис Бердиєв
  • Продюсер: Віктор Будилів , Наталія Іванова
  • Жанр: кримінал , драма
Проголосувати
(0 голосів)


Наше життя влаштоване так, що чесним і порядним людям в ньому доводиться несолодко. Саме так вийшло у працівника Слідчого Комітету при Генеральній прокуратурі Росії Івана Шаманова. Будучи чесним і принциповим слідчим, він став жертвою підступів своїх ворогів і потрапив в СІЗО, де змушений був провести два довгих роки.

Але справедливість восторжествувала, і Іван вийшов на волю. Проведені за гратами роки не змінили характер нашого героя. Він як і раніше неупереджений і різкий у судженнях, володіючи при цьому великою чарівністю і прекрасним почуттям гумору. На волі його чекають колеги, важка і небезпечна, але, тим не менш, улюблена робота і син, який ніколи не вірив у винність батька. Шаман має привабливу зовнішність і шарм, який безвідмовно діє на жінок. Мужній слідчий не страждає від нестачі жіночої уваги. Але робота перш за все.

Тут його чекає сутичка з лютим ворогом Корнєєвим, по милості якого Шаман і потрапив за грати. Та й ті, кому крутий слідчий перейшов дорогу, намагаються йому всіляко дошкулити. Злочинці його бояться і ненавидять. 

Але не такий Шаман, щоб просто так дати себе прибрати тим, проти кого він веде боротьбу. Він знає, що правда на його боці, і це допомагає йому завжди опинятися на висоті в боротьбі з бандитами. Але вони не залишають спроб позбутися Шамана ... Глядачам належить дізнатися, хто ж переможе в кінцевому підсумку.

Коментарі відвідувачів

загрузка...