загрузка...
Дивитись серіал В очікуванні кохання онлайн Дивитись серіал В очікуванні кохання онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

В очікуванні кохання / В ожидании любви

  • Оригінальна назва: В ожидании любви
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Юлія Кадушкевич , Андрій Кісліцин , Ольга Кузьміна , Кирило Гребенщиков , Ігор Ботвин , Анна Казючіц , Тетяна Чердинцева
  • Режисер: Юсуп (Юсуф) Разиков
  • Сценарист: Юсуп (Юсуф) Разиков
  • Продюсер: Жанна Білецька (вик.), Єгор Юзбашев
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(7 голосів)


Любов є центральною темою багатьох фільмів, і серіал «В очікуванні кохання» не є винятком. Фільм знятий на замовлення телеканалу «Росія-1» кінокомпанією «Тесей». Для тих, хто не може стежити за подіями цієї захоплюючої мелодрами по телебаченню, наш сайт пропонує зручнішу форму перегляду, яка дозволяє дивитися фільм у будь-який зручний час. Серіал «В очікуванні кохання» чекає свого глядача в нашому віртуальному онлайн кінотеатрі.

Кожна молода дівчина мріє про принца. Ця мрія з'являється у багатьох ще з дитинства, коли матері розповідають дочкам казки, в яких красуня знаходить своє щастя з сином королівської крові. Проте в реальному житті таке трапляється вкрай рідко, якщо взагалі трапляється, і коли дівчина опиняється відірваною від реальності, їй стає дуже важко знайти своє щастя.

Настя живе в маленькому селищі, де про принців чули тільки в казках. Дівчина нічим не відрізняється від інших сучасних принцес, які мріють, що одного разу за ними з'явиться казковий принц і відвезе до нового життя, в якій буде тільки щастя і нічого більше. А в реальності у Насті є Митя, який закоханий у неї, а зараз служить в армії.

Але мрійниця Настя не пов'язує з ним яких-небудь серйозних планів - вона вважає, що гідна чогось більшого. І одного разу їй, здавалося б, пощастило - в її житті виник Сергій, який може і не казковий принц, але дуже на нього схожий. В реальності все виявляється зовсім не так як в казці. Принц вимушений виїхати, але обіцяє повернутися.

Митя повертається з армії, і його мати вже знайшла йому тут наречену, яка на її думку підходить синові краще, ніж Настя. Героям фільму належить випробувати безліч спокус на шляху до своєї любові, адже казки закінчуються, а справжнє життя зовсім не схоже на казку. Для того, щоб знайти своє щастя, зовсім недостатньо сидіти і чекати його, потрібно щось робити самому.

Коментарі відвідувачів

загрузка...