загрузка...
Дивитись серіал Короткий курс щасливого життя онлайн Дивитись серіал Короткий курс щасливого життя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Короткий курс щасливого життя / Краткий курс счастливой жизни

  • Оригінальна назва: Краткий курс счастливой жизни. 69. День Ночь
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Світлана Ходченкова , Аліса Хазанова (Бауманн) , Ксенія Громова , Анна Слю , Кирило Сафонов , Кирило Жандаров , Костянтин Гацалов , Олексій Барабаш , Світлана Іванова-Сергєєва (III) , Олександр Вартанов , Федір Лавров , Сергій Бурунов , Олена Мольченко (Фатюшина) , Їла Санько , Роман Набатов, Микита Поліцеймако , Олексій Юрченко
  • Режисер: Валерія Гай Германіка
  • Сценарист: Анна Козлова (II)
  • Продюсер: Костянтин Ернст , Денис Євстигнєєв
  • Жанр: комедія, еротика
Проголосувати
(3 голосів)


Цікаво, а існують такі універсальні поради, дотримуючись яких можна прожити щасливе і спокійне життя? Може, існує певний шаблон щасливої ​​людини, примірявши який можна назавжди забути про проблеми і труднощі і просто насолоджуватися нормальним, розміреним життям, радіючи кожному наступному дню, забуваючи всі образи і негаразди? У будь-якому випадку, серіал «Короткий курс щасливого життя» здійснює спробу максимально висвітлити ці питання, які турбують більшу частину сучасних жінок. Його можна дивитися на сторінках нашого інтернет сайту в режимі онлайн.

Мова піде про прекрасну половину нашого населення, а саме, про жінок. Сюжет закручується навколо подруг, які є головними героїнями цього фільму. Вони постійно стикаються з різними житейськими питаннями. У них складаються певні відносини, які пов'язані із спільними мріями та прагненням до щастя і благополуччя.

Якщо сказати простіше, дана картина описує телеглядачам ті питання, які в подібних відносинах є цілком нормальними і допустимими. Екрани відкриваються для відвертої розмови про будні сучасних жінок. У проекті бере участь величезна кількість людей, кожен з яких переживає, мріє і, звичайно ж, любить. Саме любов тут передається в ракурсі, в якому її бачить кожен конкретний персонаж.

Сприйняття телеглядачів може не співпадати із сприйняттям героїв цього фільму, але головне, це ті її риси і якості, які всі ми бачимо однаково. Ніколи не варто забувати про багатогранність кохання. Не забувають про неї й головні героїні, життя яких проходить у пошуках жіночого щастя. Наприклад, однієї з них доводиться розриватися між залицяннями колишнього чоловіка і знаками уваги одруженого коханця. Друга дівчина переживає справжній душевний кризиз, обумовлений ​​відсутністю можливості мати дітей. Катерині доводиться щосили справлятися з сімейною рутиною, а Аня все ніяк не може знайти свого єдиного.

Коментарі відвідувачів

загрузка...