загрузка...
Дивитись серіал Ікряний барон онлайн Дивитись серіал Ікряний барон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ікряний барон / Икорный барон

  • Оригінальна назва: Икорный барон
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анатолій Журавльов , Олексій Зубков , Євген Пронін , Юлія Сафонова , Павло Вишняков , Ольга Павловець , Микола Дроздовський , Сергій Терещенко , Олексій Дайнеко , Тимур Таболов , Ярослав Поляков , Тимофій Смирнов , Олександр Сергєєв (IV) , Микола Бендера , Денис Оншін , Олександр Маков
  • Режисер: Олександр Картохін
  • Сценарист: Микола Голіков
  • Продюсер: Віктор Будилів , Костянтин Зарін , Лариса Ісаєва (вик.)
  • Жанр: кримінал , драма
Проголосувати
(1 Голосувати)


Кримінальна драма про молодого і чесного слідчого, який потрапив в обстановку тотальної корупції. Фільм знятий компанією «Гамма продакшн» для показу по телеканалу «НТВ» в 2012 році. В даний час глядачі можуть дивитися його в нашому мережевому кінотеатрі. Для вашої зручності серіал «Ікряний барон» ми транслюємо онлайн, що дає можливість переглядати його в будь-який час.

В одному досить великому провінційному місті все населення так чи інакше пов'язане з рибним промислом. Якщо точніше, то переважна більшість займається ловом, переробкою та збутом риби, а решта зайняті тим, що обслуговують цю більшість. Як завжди, там де є промисел, завжди водяться чималі гроші, а якщо цей промисел ще й незаконний, то тут недалеко і до корупції. Саме так і йдуть справи в цьому місті без назви.

Сюди на роботу приїжджає молодий слідчий Сергій Бортник. Тут йому влаштували прекрасний прийом. Як за помахом чарівної палички йому тут же була виділена квартира, начальство по-батьківськи поставилось до нового співробітника. Відразу ж з'явилося безліч друзів, які так запрошують взяти участь у розважальних заходах, що відмовитися практично неможливо. Адже відмова може образити привітних господарів, а Сергію таки належить тут працювати.

Молодий слідчий просто зачарований цим містом, де рівень злочинності знаходиться недалеко від нульової позначки, а нечисленні злочини розкриваються швидко і невимушено. У всіх співробітників нові машини, вони справляють враження щасливих і успішних людей. У Сергія з'являється напарник по імені Іван, який уособлює собою образ сучасної людини. Він зразковий сім'янин і відмінний спортсмен, великий веселун і любитель риболовлі. Напарник і стане тією людиною, яка введе нового співробітника в курс справ, які творяться в цьому райському на перший погляд місці.

Коментарі відвідувачів

загрузка...