загрузка...
Дивитись серіал Час і люди онлайн Дивитись серіал Час і люди онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Час і люди / Время и люди

  • Оригінальна назва: Время и люди
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Зубков , Юрій Кузьменков , Данило Співаковський , Олексій Бардуков , Кирило Плетньов , Ольга Ломоносова , Георгій Тараторкін , Ярослав Бойко , Микола Добринін , Зоя Буряк , Даніела Стоянович , Максим Меркулов (II) , Ілля Божко , Дмитро Кочкін , Оксана Сурніна , Наталія Ткаченко , Наташа Фенкіна , Іван Паршин , Дар'я Ціберкіна , Анна Ареф'єва , Єсенія Зав'ялова, Ольга Зав'ялова , Федір Копас, Ірина Корольова , Людмила Героева
  • Режисер: Олексій Козлов
  • Сценарист: Микола Лирчіков
  • Продюсер: ----
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


Хто будує будь-яку сучасну країну? Уряд? Керівництво організацій і партій? Звичайно, вони роблять істотний внесок у становлення і розвиток будь-якої держави. Ось тільки найбільший внесок у розвиток і становлення вносять самі звичайні люди. В руках народу, що проживає в цих краях, знаходиться велика сила, з якою доводиться рахуватися і на яку йде весь розрахунок ресурсів і можливостей. Серіал «Час і люди» веде розповідь саме про звичайних людей, які пережили численні перебудови і революції, про народ, який неодноразово ставав жертвою свавілля і насильства. Що переживали, що відчували і про що думали ці люди? До чого прагнули і про що мріяли? Незалежно від того, яка ситуація панувала в країні, люди продовжували залишатися собою, продовжували жити і адаптуватися. Дивитись в онлайн на цю правдиву історію можна на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Події розвиваються в селі, розташованому в південній частині Сибіру. Перед телеглядачами пронесеться період часу, що охоплює відразу декілька поколінь. Все починається з шістдесятих років і триває до нашого часу.
Героям фільму властиві почуття любові і ненависті, співчуття і радості, розчарувань і надії. Творці проекту передали реальну обстановку двадцятого століття. Тут є все, і невпинні «переломи», «зміни», «революції» і «перебудови». Народ то щосили прославляє своїх вождів і плоди соціалізму, то проклинає своїх ідолів і втоптує їх у багно.

Часом все піднімаються на героїчне будівництво, а трохи пізніше, зносять все зведене і тільки що створене. У той час, як мітинги захищають Кубу і В'єтнам, паралельно з ними починається війна в Афганістані. Непристосовані поля засіваються кукурудзою і, через деякий час, просто випалюються для будівництва свинарських комплексів. Проект відобразить просте життя простих людей, чиїми руками будується майбутнє.

Коментарі відвідувачів

загрузка...