загрузка...
Дивитись серіал Час Волкова 1,2,3,4,5 сезон онлайн Дивитись серіал Час Волкова 1,2,3,4,5 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Час Волкова 1,2,3,4,5 сезон

  • Оригінальна назва: Час Волкова
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Микола Чиндяйкин , Денис Бургазліев , Марія Клюквина , Любов Зайцева , Максим Пінскер , Олександр Дубина , Ігор Ванюшкін , Альбіна Тиханова , Єгор Клейменов , Валентина Смольникова , Валерій Скорокосов , Тамара Хлєбнікова , Володимир Баландін , Максим Лінників , Олександр Нікольський (II) , Михайло Полосухин , Борис Тенін (II) , Тетяна Жукова-Кіртбая , Григорій Баранов , Анатолій Кисельов , Дмитро Аксьонов
  • Режисер: Єгор Грамматіков , Олександр Грабар , Раміль Сабітов
  • Сценарист: Євген Унгарда , Артем Хряков , Дмитро Ежков , Михайло Хан , Борис Яновський , Михайло Барановський , Ася Гусєва
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Слідчий Волков - яскравий представник найкращих сищиків нашого часу. Його гострий розум, чуття і величезний досвід дозволяють розкривати часом самі важкі та заплутані злочини. Однак він працює не один. Молодий і гарячий сищик Тарабрін - повний антипод Волкова. Він запальний, агресивний і часом зовсім несамовитий. Однак за цією маскою неприступності і злості ховається хороший хлопець, якого просто ніхто не розуміє. Дивіться вже зараз, що з цього вийде. 5 та інші сезони гостросюжетного серіалу «Час Волкова» доступний для перегляду онлайн абсолютно безкоштовно!

Це здавалося б несумісний тандем двох зовсім різних слідчих приносить хороші плоди. Вони беруться за найскладніші й заплутані справи з величезним ентузіазмом і завзяттям. Ви думаєте такі різні підходи до розслідувань це перешкода? Зовсім ні. Саме завдяки таким різним поглядам на розслідування справ і дають можливість двом слідчим, Волкову і Тарабріну розплутувати самі витончені злочини. Вони вдвох можуть розкрити злочин, від якого звичайні сищики відмовляються через нестачу доказів і показань свідків. Від їх допитливого розуму і гострого погляду не сховається жодна деталь.

Волков зі своїм холоднокровним розумом може зіставити всі елементи мозаїки в єдине ціле. А гарячий і злегка агресивний Тарабрін володіє відмінно розвиненим чуттям, яке допоможе йому не один раз. Звичайно ж, без прекрасних дам неможливо створити справжній професійний відділ по боротьбі зі злочинністю, молоді співробітниці, Варвара і Жанна допоможуть двом сищикам екстра-класу не втратити свій ентузіазм. Ці прекрасні жінки володіють прекрасним непідробним почуттям гумору. Це не раз врятує роботу всього відділу, коли Тарабрін і Волков знову вирішать посперечатися. Якби не Варвара і Жанна, тандему двох сищиків вже давно прийшов би кінець. Саме вони допомагають згуртувати колектив і стимулювати сищиків на розкриття злочинів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...