загрузка...
Дивитись серіал Пилова робота онлайн Дивитись серіал Пилова робота онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пилова робота / Пыльная работа

  • Оригінальна назва: Пыльная работа
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: В'ячеслав Разбєгаєв , Кирило Плетньов , Наталія Бистрова , Анна Гарнова , Андрій Арзяев , Георгій Мартиросян , Дмитро Єрмак , Артем Барсуков , Ян Воробйов , Володимир Демидов , Ірина Єрмілова , Дмитро Заволокін , Олександр Кузьмін (IV) , Сергій Марухін
  • Режисер: Ігор Ромащенко , Борис Казаков (II) , Олександр Захаренков
  • Сценарист: Михайло Давидов , Андрій Ларіков, Михайло Соколовський , Олексій Овчинников
  • Продюсер: Катерина Єфанова , Максим Стишов , Дмитро Фікс
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(0 голосів)


Дія серіалу розгортається на околиці мікрорайону великого провінційного міста.
Герої серіалу: Князєв (В'ячеслав Разбєгаєв) і Земцов (Кирило Плетньов) разом боряться з вуличною та побутовою злочинністю, але займають різні позиції з питань про те, як, власне, слід боротися зі злом. Перший, досвідчений оперативний працівник, переконаний, що головне в його роботі - ефективність, тобто найбільш прямий шлях до мети, розкриттю злочину. Другий, новоспечений оперативник, колишній військовий, займає більш гуманістичну позицію, яка з любові до людини і віри в неї, в її здатність змінюватися на краще.

На фоні роботи розвивається особисте життя наших персонажів. У райвідділі Земцов знайомиться з адвокатом у кримінальних справах Наташею Захаровою (Наталія Бистрова), до якої відразу ж переймається симпатією. Його не зупиняє навіть те, що Наташа - дочка керівника райвідділу, прямого начальника Земцова. Проте Наташа, в цілому симпатизуючи Земцову, також приймає залицяння сина власника адвокатської контори, в якій вона працює.
Князєв дружить з колегою по службі - Шаталовою (Анна Гарнова), але між ними немає і не може бути близькості, оскільки Князєв зберігає вірність пам'яті трагічно загиблої дружини. Всі його помисли спрямовані на пошук вбивці, він одержимий цією ідеєю, і його одержимість починає обтяжувати не лише Шаталова, але і його самого.

Коментарі відвідувачів

загрузка...