загрузка...
Дивитись серіал Жуков. Маршал Жуков онлайн Дивитись серіал Жуков. Маршал Жуков онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Жуков. Маршал Жуков

  • Оригінальна назва: Жуков
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Балуєв , Олена Яковлева , Любов Толкаліна , Ірина Розанова , Анна Банщикова , Борис Щербаков , Анатолій Дзіваев , Адам Булгучев , Олександр Пєсков , Юрій Цурило , Марія Буравльова , Тетяна Рибінец , Христина Брикова , Олег Цветановіч
  • Режисер: Олексій Мурадов
  • Сценарист: Віталій Москаленко , Валерія Байкеева (уч.)
  • Продюсер: Олексій Піманов
  • Жанр: біографія, історичний фільм
Проголосувати
(3 голосів)


Режисер Олексій Мурадов, відомий телеглядачеві своїми роботами «Тульський-Токарєв», «Змій», «Правда про щелпах» і так далі, в 2011-му році зняв цікавий серіал про життя відомого маршала. Назвали серіал «Жуків». Якщо ви не застали його по телевізору, то завжди зможете дивитися в інтернеті онлайн.

Перед глядачем пронесуться тридцять років з життя великого Георгія Костянтиновича, починаючи із закінчення Великої Вітчизняної війни, закінчуючи 1974-м роком, коли легендарний воєначальник помер.

З курсу історії відомо, що ще за життя полководця, про нього ходило безліч різноманітних легенд. Після військових подій за свої заслуги перед Батьківщиною Жуков придбав величезну славу і надзвичайну популярність в країні не тільки в армії, але і серед звичайних громадян. Саме тому він був на особливому рахунку у товариша Сталіна. На досить сумнівному рахунку. Спочатку він був відправлений командувати військовим округом в Одесі, а потім його перенаправили на Урал.

Коли ж великий вождь народу помер, Жуков повернувся до Москви і взяв участь в арешті Берії. Але несподівано в 1957-му році воєначальника виключають з партії, а на наступний рік знімають з усіх посад, а потім відправляють у відставку. Але до самого кінця Георгій Костянтинович залишався вірним своїм залізним принципам. Його дух зломити було неможливо.

Але серіал розповідає не тільки про нелегке військове життя маршала, але і про його особисте життя. Глядач дізнається про три коханих жінок Жукова. Одна з них, його дружина Олександра, яка народила воєначальнику двох чудових доньок. Друга - Лідія, відносини з якою тривали впродовж дев'яти років. Останньою і самої самовідданою любов'ю стала для Жукова Галина, яка народила йому молодшу дочку Машеньку.
У серіалі знімаються відомі та улюблені телеглядачами актори: Олександр Балуєв, Ірина Розанова, Любов Толкаліна, Олена Яковлева, Ганна Банщикова та інші.

Коментарі відвідувачів

загрузка...