загрузка...
Дивитись серіал Одного разу в міліції онлайн Дивитись серіал Одного разу в міліції онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Одного разу в міліції / Однажды в милиции

  • Оригінальна назва: Однажды в милиции
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Ванаті Алієв , Роман Богданов , Євген Герчаков , Кирило Грацінскій , Олег Комаров (II) , Катерина Крупенина , Олексій Панін , Костянтин Стрельников , Віктор Супрун , Ольга Тумайкіна , Євген Ратьков , Олександр Ільїн , Андрій Лебедєв , Євген Єрмаков , Іван Лешук , Геннадій Соловйов , Василь Кортуков , Сергій Міллер , Олена Галібіна , Едуард Єрмаков , Михайло Богдасаров , Дмитро Данилович , Юрій Кравчишин , Володимир Жарніков , Олексій Огурцов , Тетяна Муро , Гасан Багіров, Олександр Гуреєв, Віктор Маркін (II) , Євграф Прохоров , Олександр Ковальов (II)
  • Режисер: Кирило Папакуль , Валерія Івановська
  • Сценарист: Вікторія Троцюк, Сергій Городецький, Олександр Даган , Віталій Коломієць , Андрій Кравченко, Олександр Мишанскій, Олексій Троцюк
  • Продюсер: В'ячеслав Муругов , Олексій Зюнькін, Олексій Троцюк , Віталій Шляппо , Едуард Ілоян , Сангаджі Тарбаев
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(2 голосів)


У 2010 році кінокомпанія «BW Group» закінчила роботу над серіалом «Одного разу в міліції», знятим режисерами Кирилом Папакуль і Валерією Іванівської на замовлення телевізійного каналу «ДТВ». Прем'єра стрічки відбулася 15 березня 2010 року на зазначеному каналі. Телеглядачі Україні змогли насолодитися дотепним серіалом в квітні того ж року на каналі «К1».

80-серійна стрічка, знята в жанрі комедії, назавжди завоювала серця телеглядачів, що володіють почуттям гумору. Ця стрічка за сюжетом нагадує успішний армійський серіал «ДМБ», який встиг полюбитися глядачам на широких просторах СНД. Тільки тут дія відбувається не в збройних силах, а одному з численних відділень міліції Москви зі смішною назвою «Північне Бухтєєво». Це відділення славиться тим, що його штат укомплектований виключно співробітниками, які проштрафились, і від яких попереднє начальство вважало за краще позбутися. Тобто відправило в почесне заслання.

Навіть якщо подивитися на головних персонажів серіалу, то стає ясно, що спокійної служби у відділенні бути  не може. Наприклад, капітан Бухті Віктор Сергійович (актор Денис Шведов), цілком компетентний та надійний співробітник, але через свій норовливий і впертий характер був відправлений з очей геть, дослужувати подалі від начальства. Або, оперативник капітан Блок Дмитро Олександрович (актор Андрій Панін), взагалі не відповідає звичному для нас образу міліціонера, веселун і жартівник, душа будь-якої компанії, він жахливо недисциплінований і неслухняний.

Ще один співробітник з «мухами в голові»-криміналіст Михайло Винниченко, переконаний український націоналіст, завжди пояснював співрозмовнику, що Росія повинна пам'ятати, що її коріння в Київській Русі. Природно, що з таким особистим складом, служба в «Північному Бухтєєво» протікає трохи за іншими, незвичним для міліції законам. Але одного разу їх розмірене життя несподівано припинилося, коли на порозі відділення виник новий начальник, або, вірніше, начальниця ...

Якщо вам подобається веселий гумор при невигадливому сюжеті, можете серіал «Одного разу в міліції» дивитися онлайн.

Коментарі відвідувачів

загрузка...