загрузка...
Дивитись серіал Аптекар онлайн Дивитись серіал Аптекар онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Аптекар / Аптекарь

  • Оригінальна назва: Аптекарь
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Пускепаліс , Світлана Ходченкова , Тимофій Трибунцев , Данило Співаковський , Михайло Єфремов , Сергій Никоненко , Володимир Сичов , Денис Курочка , Євген Воскресенський , Володимир Епископосян , Юлія Рутберг , Павло Баршак , Володимир Долинський
  • Режисер: Олександр Баршак
  • Сценарист: Олександр Баршак , Галина Казанкина , Кирило Олюшкін , Вадим Тартаковський
  • Продюсер: Павло Андрєєв , Володимир Рєпін
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Хтось із нас мріяв у дитинстві про те, що знайде чарівну лампу з живучим в ній джином, здатним виконати всі можливі бажання. А чого тільки не коштували можливості бородатого старого, здатного з кожною відірваною з бороди волосинкою, виконати бажання свого господаря. Хтось чекав того, що до нього прилетить справжній чарівник, який привезе безліч подарунків. У будь-якому випадку, всі ми про щось мріяли і на щось сподівалися. А чи замислювався хтось про те, що саме слід попросити у цього самого чарівника? А раптом, він з'явиться, а ось попросити у нього буде нічого. Ті люди, про яких оповідає серіал «Аптекар» теж не були готові до такого повороту подій. Так уже склалося, що чудеса застали їх зненацька. Цей фільм можна дивитися в режимі онлайн на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Зібралися якось п'ять приятелів, небайдужих до чудесного пивного напою. Всі вони належать до різних професій та віку, у кожного з них своя доля і своє життя. Ось і скинулися хлопці на чергову пляшку.

А тут, абсолютно несподівано для них самих, з пляшечки виринула фея, яка представилося Берегинею. Також, вона сказала товаришам по чарці, що тепер вони є повноправними її господарями, а вона повинна виконати всі ті бажання, які вони загадають.

Ось тільки друзі не очікували такого повороту подій і не підготували список, тому й розгубилися. Не знають, що просити, і все. Тоді їх життя наповнилося різними неприємними змінами, вплинути на які, вони були не в силах. Скрізь їх діставала ця Берегиня. Тоді вирішили друзі віддати свої права на користування її послугами.

Так і вчинили всі, крім одного, Аптекаря. У нього завжди було головне бажання. Він дуже хотів любити, по-справжньому, щиро і взаємно. Цікаво, чи здатна фея надати таку допомогу і вирішити проблему цього хлопця, якому, по суті, для повного щастя не потрібно вже сильно великих витрат.

Коментарі відвідувачів

загрузка...