загрузка...
Дивитись серіал Анатомія Грей всі сезони онлайн Дивитись серіал Анатомія Грей всі сезони онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Анатомія Грей / Анатомия страсти

  • Оригінальна назва: Grey's Anatomy
  • Рік: 2005-2012
  • Країна: США
  • Актори: Еллен Помпео, Сандра Про, Джастін Чемберс, Чандра Уілсон, Джеймс Пікенс мол., Патрік Демпсі, Сара Рамірез, Ерік Дейн, Кетрін Хайгл, Кайлер Лі
  • Режисер: Роб Корн , Жанно Шварц , Едвард Орнеласа
  • Сценарист: Шонда Раймс , Зоенн Клек , Аллан Хейнберг
  • Продюсер: Бетсі Бірс , Ліза Тейлор , Дебора Кан
  • Жанр: драма , мелодрама
Проголосувати
(3 голосів)


Телевізійний серіал «Анатомія пристрасті» («Анатомія Грей») знімається кінематографістами США, починаючи з 2005 року. Продюсери Бетсі Бірс і Ліза Тейлор, знімальна група на чолі з Шондой Раймс і Вільямом Харпером, режисери Роб Корн і Венді Станцлер створили цю 130 серійну драму з комічними відтінками.

Фільмів і серіалів на медичну тему останнім часом на екранах кіно і телебачення з'явилося багато. Деякі так і пролетіли маленькими зірочками, не залишивши після себе майже ніяких спогадів, деякі до цих пір залишаються на екранах і їх рейтинг нітрохи не гірше, ніж за часів першого показу. У цьому ряду виділяються «Доктор Хаус» і «Анатомія пристрасті». Але між ними досить велика різниця. У «Хауса» стільки медицини, що після кількох десятків серій починаєш уявляти себе початківцем доктором, приблизно нарівні з інтернами. «Анатомія» зовсім інша. Тут є медицина, і тут пацієнти помирають. Але тут показані живі люди, а не автомати від медицини. «Анатомія» показує лікарів, які страждають і закохуються, впадають у відчай і починають життя знову. Словом в цьому фільмі тече життя, зі своїми несподіваними поворотами і цілком передбачуваними сюжетами.

Робота хірурга завжди складна і непередбачувана. Знаменитий хірург може промахнутися, а початківець інтерн провести блискучу операцію. Якщо проводити паралель з «Анатомією Грей», то тут немає другорядних героїв, кожен може яскраво «вистрілити» в наступному епізоді, чим і привертає справжній серіал. Треба віддати належне авторському колективу. Сценарій написаний кваліфіковано, зі знанням теми. Зйомки відбувалися в реальних умовах, ну а про акторів говорити нічого. Не можна виділити когось окремо. На екрані колектив, який працює, навчається і змушує глядача не тільки співпереживати перипетій і життєвим колізіям, через які проходять герої, але задуматися про власне життя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...