загрузка...
Дивитись серіал Грабіжники всі сезони онлайн Дивитись серіал Грабіжники всі сезони онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Грабіжники / Грабители

  • Оригінальна назва: Inside Men
  • Рік: 2012
  • Країна: Великобританія
  • Актори: Стівен Макінтош, Уоррен Браун, Ніколя Уолкер, Ешлі Уолтерс, Hannah Merry, Лейла Міммек. Кірстон Верейнг, Пол Попплуелл, Ребека Стетон, Грегг Чіллін
  • Режисер: Джеймс Кент
  • Сценарист: Тоні Басгеллоп
  • Продюсер: Хіларі Селмон, Роббі Сендісон
  • Жанр: драма, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Найпростішим і найефективнішим методом заробітку для людей, які не досягли особливих висот на кар'єрних сходах, є звичайний грабіж, який не вимагає особливих додаткових навичок або умінь. Серіал «Грабіжники» є саме тим випадком, коли люди вирішили отримати відразу багато грошей за мінімально можливі терміни. Його можна дивитися в режимі онлайн на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Спільні інтереси об'єднали відразу кількох людей, життя яких ніяк не можна назвати успішною, а діяльність, плідною. Незначні посади, натягнута домашня обстановка, постійна відсутність кишенькових грошей і вічні борги. Іноді, їм навіть немає чим платити за рахунками, адже зарплата витрачається набагато швидше, ніж настає період виплати наступної. І так ось вони живуть з місяця в місяці.

Як говориться, всьому є своя межа, якої, мабуть, досягли і герої цього фільму. Кожен з них усвідомив, що життя більше не може проходити за вже розміреним графіком, який не влаштовує велику частину нормальних людей. Виникає законне питання, що ж потрібно зробити для того, щоб життя змінилося раз і назавжди? Природно, що планувати краще життя набагато легше з групою однодумців.

А вони, як виявилося, не змушують себе чекати. Ласкаво просимо в клуб кращого життя, що складається поки що, всього лише з двох осіб. Але ж тепер не потрібно думати поодинці! Разом набагато легше йти до кращого життя.

Спочатку, слід розбагатіти. Ну що ж, законними методами зробити це досить важко, а ось пограбування підходить для реалізації цієї мети за всіма своїми параметрами. Тепер можна приступати до поетапного планування, адже до подібних питань слід підходити з усією можливою зібраністю та серйозність. Мало того, що потрібно добути гроші, так потрібно ще і не загриміти у в'язницю. Всі телеглядачі, які вирішили приділити час перегляду цього фільму, зможуть насолодитися справді цікавим та захоплюючим сюжетом.

Коментарі відвідувачів

загрузка...