загрузка...
Дивитись серіал Викличте акушерку всі сезони онлайн Дивитись серіал Викличте акушерку всі сезони онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Викличте акушерку / Вызовите акушерку

  • Оригінальна назва: Call the Midwife
  • Рік: 2012
  • Країна: Великобританія
  • Актори: Ванесса Редгрейв, Джессіка Рейн, Пем Ферріс, Лаура Майн, Джуді Парфітт, Брайоні Ханна, Дженні Агаттер, Бен Каплан, Кліфф Парізі, Міранда Харт
  • Режисер: Пилипа Лоуторп , Джемі Пейн
  • Сценарист: Хайді Томас , Jennifer Worth
  • Продюсер: Тара Б. Кук , Піппа Харріс , Патрік Швайтцер
  • Жанр: драма
Проголосувати
(5 голосів)


Невигадані історії з життя реальних людей. Кожна з них має відношення до чужих доль та чужого життя. Ніколи надана будь-кому допомога не залишається непоміченою, а люди з дійсно добрими серцями живуть поруч з нами і багато з них виконують свій непорушний обов'язок, зустрічаючи новонароджених, що з'являються на світ. Серіал «Викличте акушерку» представляє собою захоплюючий телевізійний проект, побудований на спогадах з життєвих реалій дівчини, чиє життя зіграло величезну роль в долях багатьох оточуючих її людей. Цей чуттєвий і цікавий фільм можна дивитися в режимі онлайн на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Вся увага в цій картині зосереджено на одній історії. Мова йде про реальні спогадах дівчини на ім'я Дженніфер, яка працювала свого часу акушеркою. Також її розповіді лягли в основу цілого ряду бестселерів.

На дворі були п'ятдесяті роки, коли дівчина Дженні виявилася в найбіднішому лондонському районі. Її притулком став монастир Ноннатус, в якому вони і інші черниці зайнялися вирішенням численних медичних проблем, що існують в Іст Енді. Як виявилося, життєві будні акушерок та їх пацієнток наповнені трагічними, драматичними і, іноді, шокуючими моментами. Хоча, нерідко проскакують і досить комедійні ситуації.

Чарівній Міранді Харт вдалося прекрасно впоратися зі своєю роллю. Буквально в перший період своєї появи на екранах цій телевізійній драмі вдалося заробити досить високу оцінку серед критиків, а також отримати просто неймовірні рейтинги.

Завдяки цьому поєднанню, відразу після того, як на екранах з'явилися перші пілотні епізоди, продюсерами було прийнято рішення про необхідність написання сценарію для наступного сезону. Таким чином телеглядачі отримали можливість не тільки насолоджуватися чудовим сюжетом, а й сподіватися на захоплююче продовження.

Коментарі відвідувачів

загрузка...