загрузка...
Дивитись серіал Детективи всі сезони онлайн Дивитись серіал Детективи всі сезони онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Детективи / Детективы

  • Оригінальна назва: Детективы
  • Рік: 2006-2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Ігор Іванов, Олена Коллегова, Ігор Лукін, Костянтин Ананьєв, Олександр Ареф'єв, Наталія Барило, Микола Басканчін, Євгенія Бордзиловська, Юлія Вайшнур, Євген Вальц
  • Режисер: Каміль Закіров, Дмитро Тихон, Юрій Харнас
  • Сценарист: Олександр Молчанов, Катерина Вікторова, Анна Графкова
  • Продюсер: Олександр Левін
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(9 голосів)


Зустрічайте новий серіал, випущений компанією «Телеформат», і над яким працювала ціла плеяда талановитих режисерів, серед яких слід відзначити Марка Семененко, Юрія Харнас, Дмитра Тихона і Романа Іванова. Серіал розповідає про життя приватного розшукового агентства, в яке звертаються найрізноманітніші клієнти. Співробітники агентства не тільки дають правові поради та розгадують хитромудрі головоломки, але і надають активну допомогу людям. Особливо затребуваними їх послуги є в тих випадках, коли клієнти з різних причин не можуть або не хочуть звертатися за допомогою в міліцію. Дивіться новий гостросюжетний серіал «Детективи» в нашому онлайн кінотеатрі. В 1 сезоні серіалу знімалися багато відомих акторів, включаючи Ігоря Іванова, Владислава Дунаєва, Олена Коллегова і Юлія Вайшнур.

Співробітники детективного агентства використовують будь-які засоби для того, щоб докопатися до правди. У їх розпорядженні найсучасніша техніка, знання, досвід і сміливість. Кожна серія цього фільму розповідає телеглядачам захоплюючу історію, результати розслідування якої вражають як самих клієнтів агентства, так і його працівників.

Головними героями серіалу є Олексій Насонов та Ігор Лукін - в минулому співробітники оперативного відділу міліції. Обидва мають звання майорів і володіють просто гігантським досвідом у розслідуванні злочинів.

Їм допомагають Іван, Федір, Юля і Олена - знімальна бригада, яка супроводжує сищиків в їх розслідуваннях. Вони ще тільки починають свою кар'єру, але їх молодість і енергія компенсують брак досвіду. Відмінною рисою «Детективів» є те, що серіал показує надзвичайно високу ступінь достовірності подій.

Цього вдалося домогтися завдяки точному підбору акторів і документальної стилістиці зйомок. Цей проект є чимось особливим, оскільки в ролі декорацій і знімального майданчика виступають реальні житлові будинки, адміністративні будівлі і вулиці.

Коментарі відвідувачів

загрузка...