загрузка...
Більше в даній категорії: « Детективи / Детективы Сармат 2 »
Дивитись серіал Адвокат всі сезони онлайн Дивитись серіал Адвокат всі сезони онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Адвокат

  • Оригінальна назва: Адвокат
  • Рік: 2004-2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Андрій Соколов, Ольга Блок-Мірімська, Ірина Низина, Тетяна Мещеркина, Олена Ланська, Ліза Арзамасова, Наталія Лесниковська, Сергій Астахов, Андрій Ломоносов, Анастасія Макєєва
  • Режисер: Дмитро Фікс , Олександр Павловський , Ілля Максимов
  • Сценарист: Сергій Калужанов , Ірина Кміт , Юрій Каменецький
  • Продюсер: Дмитро Фікс , Сергій Фікс , Сергій Шумаков
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(2 голосів)


Телевізійний серіал «Адвокат» виходить в Росії з 2004 року. Зняв цей кримінальний детектив режисер і продюсер Дмитро Фікс за сценарієм Сергія Калужанова та Ірини Кміт. Серіал «Адвокат» оповідає про нелегку роботу адвоката у наш час. Цікаві сюжетні побудови, нові справи, нові обставини і тільки головний герой є сполучною ланкою, на якій тримається все оповідання. Автори запросили на головну роль Андрія Соколова, чия харизма і майстерність допомогли серіалу виходити вісім сезонів, лише поступившись за популярністю «Ментам» і «Глухарю».

І ось уже на дворі 2012 рік, а на екранах країни з'явилося продовження захоплюючої детективної саги - серіал «Адвокат» 8 сезон, на який з нетерпінням чекала велика глядацька аудиторія.
Якщо ви шанувальник детективного жанру, пов'язаного з інтелектуальними пошуками виходу з заплутаних ситуацій, якими займаються головні герої, можете дивитися цей серіал в стінах нашого гостинного онлайн кінотеатру.

Варто нагадати, що вже майже десяток років головним героєм серіалу є адвокат Олексій Зімін, роль якого дуже органічно і переконливо виконує популярний театральний і кіноактор Андрій Соколов.
Зимін за професією є незалежним адвокатом. Основним напрямом його професійної діяльності є кримінальні злочини. На відміну від величезної кількості його колег, Олексій Зимін є по натурі романтиком і ідеалістом, який переконаний, що справедливість повинна взяти верх в будь-якому випадку.

Гроші і різні блага для нього не становлять сенсу життя, тому йому вдається залишатися завжди в гармонійних відносинах зі своєю совістю, відмовляючись від хабарів і різного виду заохочень.

Коментарі відвідувачів

загрузка...